Po Wigilii na Grzybowym!

No i po Wigilii!

W sobotę o godz. 17.00 odbyło się tradycyjne osiedlowe spotkanie opłatkowe, tym razem na Placu Grzybowym. Chcielibyśmy, aby to właśnie Plac Grzybowy stał się miejscem okazjonalnych spotkań  dla  mieszkańców osiedla.

Pogoda od rana nie dopisywała, siąpił deszcz i wiał potężny wiatr, obwialiśmy się, czy  ktokolwiek w taką pogodę wyjdzie z domu? Ale o dziwo, po południu przestało padać a i wiatr się trochę uspokoił, więc zarząd osiedlowy przystąpił do ” nakrywania do stołu”.

Po 17.00 zebrała się całkiem spora grupa mieszkańców i zaproszeni goście: przybył nasz Ksiądz Proboszcz Jakub Knychała, Przewodniczący Osiedla Suchy Las i radny Krzysztof Pilas, sołtys Złotniki- Wsi Ryszard Janasik, po paru minutach dołączył Wójt Grzegorz Wojtera i Vicewójt Jerzy Świerkowski.

Humor i apetyt wszystkim dopisywał znakomicie, a grzaniec zadbał o odpowiednią temperaturę ciała w ten chłodny dzień.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za przybycie i uczestnictwo w spotkaniu, za złożone wspaniałe dary serca na parafialną Caritas!

Ksiądz Proboszcz Jakub Knychała złożył serdeczne podziękowanie!

Dziękujemy firmie Bartex za grzańca, firmie ABC i Pierogarni „Bumerang” za super ceny zakupu i wspaniałe dania, firmie PAW za oprawę estetyczną: serwetki, obrusy, lampiony! A Państwu Pawlukom za użyczenie stołów i ławek!

 Wigilia 2011

Zapraszamy serdecznie za rok!

Zdjęcia z imprezy do obejrzenia w Galerii.