I halowy turniej charytatywny Sekcji SSL

W najbliższą niedzielę 26 lutego 2012 r. odbędzie się I halowy turniej charytatywny Sekcji SSL (kibiców Lecha m.in. z Suchego Lasu), z którego fundusze zostaną przekazane na pomoc dla jednego z sympatyków Lecha , Adama  – kibica Lecha, który został potrącony przez samochód podczas zeszłorocznych Dni Gminy Suchy Las na ulicy Obornickiej.

Adam  ma ogromne problemy ze zdrowiem i znalazł się po wypadku w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Natomiast dzień wcześniej, w sobotę 25 lutego, w Pubie Sportowym FORZA Sekcja SSL oraz Stowarzyszenia Wiara Lecha zapraszają na wspólną integrację środowiska kibicowskiego. W planach m.in. licytacja ciekawych gadżetów. Zebrane pieniądze zostaną przekazane również na pomoc dla Adama. Obecni będą mogli wylicytować m.in. unikatową koszulkę Bartosza Bosackiego z czasów jego gry w Lechu, koszulki kibicowskie z autografami zawodników „Kolejorza” oraz kilku historycznych proporców wybranych drużyn sportowych przekazanych na potrzeby aukcji przez drużynę Suchary Suchy Las. Licytację poprowadzi Klima, którego bywalcy Bułgarskiej mogą kojarzyć z prowadzenia dopingu w „Kotle”. Chętni będą mogli także nabyć specjalnie przygotowane na tę okazję smycze. Organizatorzy zachęcają również do udziały w turnieju Pro Evolution Soccer 2012 na konsoli PlayStation 3, a zgłoszeń można dokonywać na forum Wiary Lecha u Lolanda. Kibice wspólnie będą mogli również obejrzeć spotkanie AC Milan – Juventus Turyn.

Początek imprezy o godz. 18.

Zapraszamy również do udziału w turnieju charytatywnym, który zostanie rozegrany w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Poznaniu przy ul. Żonkilowej 2.

Patronat nad turniejem objął m.in. Zarząd Osiedla Suchy Las.

Zapraszamy wszystkich chętnych!

!