Komunikat Zarządu – mail do Wójta w sprawie spotkania 30.09.2019

Pomimo deklaracji Wójta na ostatnim Zebraniu Mieszkańców (09.09.2019) do tej pory nie opublikowano nowych propozycji zmian w organizacji ruchu na osiedlu – przed  spotkaniem z mieszkańcami w dniu 30.09 br.

 

Szanowny Panie Wójcie;

Zarząd osiedla niepokoi brak deklarowanej publikacji nowych pomysłów zmian w projekcie organizacji ruchu na naszym osiedlu. Zgodnie z ustaleniami ze spotkania mieszkańców (ZM w dniu 09.09.2019), na stronach gminnych miały zostać opublikowane nowe propozycje zmian minimum na tydzień przed wspomnianą datą, tak by mieszkańcy mieli szanse zapoznać się z tymi nowymi pomysłami przed samym poniedziałkowym spotkaniem. Tej publikacji wciąż brak.

Tymczasem, mieszkańcy osiedla dopominają się bezskutecznie o taką informacje, a ponadto nie ma żadnej czytelnej informacji zapraszającej zainteresowanych na to spotkanie. Sugerujemy aby, zwyczajem poprzednich takich spotkań, urząd gminy zorganizował akcję ulotkową do skrzynek pocztowych, by dotrzeć do  mieszkańców osiedla z tak ważnym terminem spotkania.

za zarząd Osiedla Grzybowego

Przewodniczący

Jarosław Dudkiewicz

#rn#jaroslaw.dudkiewicz@onet.eu#rn# 48 666 845 466