KLUB „DĘBOWY LIŚĆ” 5 LAT na Grzybowym

Zarząd Osiedla Grzybowego z nieukrywaną dumą miał okazje – w osobie niżej podpisanego –  złożyć szczere gratulacje i życzenia z tytułu tak intensywnej aktywności zacnego i szacownego grona naszych seniorów, działających tylko – a zarazem już – 5 LAT w ramach Klubu Seniora „Dębowy Liść” na naszym Osiedlu!

Przyznać trzeba, że zaprezentowana na wtorkowej uroczystości, lista dotychczasowych jak i obecnych dokonań klubu robi imponujące wrażenie. Trzeba tu wspomnieć o znaczącej roli inicjującej i wspierającej działalność klubu w osobie p. Małgorzaty Salwa Haibach, poprzedniej przewodniczącej zarządu naszego osiedla. Z tej okazji miała miejsce sympatyczna impreza jubileuszowa. Seniorzy zorganizowali niesamowity tort, występy poetyckie i śpiewacze, były gratulacje i życzenia, które członkom klubu złożyli m.in. Wójt Gminy Grzegorz Wojtera, Sylwia Nowak-Kabacińska, dyrektor OPS w Suchym Lesie oraz Przewodniczący Zarządu Osiedla Grzybowego Jarosław Dudkiewicz.

Jeszcze raz: dzięki Wam za Waszą aktywność społeczną, którą potraficie zarażać młodsze pokolenia nie tylko na naszym osiedlu.

 

za zarząd osiedla

Jarosław Dudkiewicz

Przewodniczący

10.12.2019