Wręczenie nagród laureatom konkursu rowerowo-krajobrazowego

W sobotę 28.11 miał miejsce sympatyczny finał letniego konkursu rowerowo-krajoznawczego – wręczenie nagród laureatom. Przypominamy, że w miesiącach letnich zaprosiliśmy do konkursowego nadsyłania zdjęć „nieoczywistych” miejsc w naszej gminie; miejsc, do których można dotrzeć jedynie rowerem.
Poza niezwykłością danego miejsca, jury oceniało także oryginalność sposobu jego prezentacji. Komisja sędziowska i fundatorzy nagród (w składzie pp. Grażyna i Ryszard Głowaccy, Wojciech Sobczyński – sklep 2KOŁA z ul. Szkolnej i niżej podpisany) oceniała prawie 80 prac, które napłynęły na nasz konkurs z całej gminy. Wyniki ogłosiliśmy z końcem września, ale na załączonych zdjęciach przypominamy laureatów (Łukasz Woronowicz, Ilona Gralak, Michał Perczak, Mateusz Mielnik), którym właśnie przekazaliśmy nagrody na spotkaniu zaaranżowanym plenerowo na naszym boisku przy ul. Sosnowej. Nagrodzone prace wraz z 25 najciekawszymi zdjęciami można podziwiać na naszej czasowej wystawie na wewn. płocie przy placu zabaw.
Ważna informacja: w ramach obchodów jubileuszu 25 lecia naszego osiedla, zaprezentowane na zdjęciach miejsca staną się wskazówką ukrycia punktów poszukiwań „25 symbolicznych grzybów na terenie gminy” w naszej grze terenowej GEOCATCHING , którą planujemy rozegrać od wiosny’2021 z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. O szczegółach i regulaminie tej nowej zabawy, poinformujemy z początkiem 2021r.
Dziękuję za udostępnienie zdjęć Miesięcznikowi Sucholeskiemu i Basi (Bobesz) a w szczególności p. Ryszardowi za arcyciekawe opowieści o naszej gminie, które wywiązały się w trakcie prezentacji (życzymy dużo zdrowia p. Grażynie). Gratulujemy laureatom oraz wszystkim którzy wzięli udział w tak ciekawej zabawie promującej zarówno rowerową formę relaksu jak i odnajdywanie ciekawych miejsc w naszej gminie.
J.Dudkiewicz