Konkurs na świąteczną iluminację domu – rozstrzygnięcie

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA NAJFAJNIEJSZĄ ILUMINACJE DOMU

LUB MIESZKANIA NA OSIEDLU GRZYBOWYM 

Rydzowa 3  – I miejsce

Krucza 2 – II miejsce

Maślakowa 3 – III miejsce

Pieczarkowa 14 – wyróżnienie

Skowronkowa 4 i 6  – wyróżnienie

 Jury konkursu  na najfajniejszą świąteczną iluminację domu lub mieszkania na osiedlu grzybowym zakończyło swoje obrady i  wyłoniło laureatów naszej zabawy.

Z początkowej listy ponad 40-stku zgłoszonych punktów na osiedlu, do finalnego rozstrzygnięcia jury zaklasyfikowało 10 adresów, przekazanych także fotograficznie do publicznej wiadomości.

W zestawieniu najczęściej lajkowanych (stan na 10.01 br.) obiektów były w kolejności:

– ul. Krucza 2                  ok. 220 lajków;

– ul. Rydzowa 3              ok. 65 lajków;

– ul. Skowronkowa 4 i 6  ok. 60 lajków;

– ul. Maślakowa 3           ok. 55 lajków;

– ul. Maślakowa 41A      ok. 40 lajków;

– ul. Pieczarkowa 14      ok. 35 lajków;

– ul. Opieńkowa 11        ok. 32 lajki;

– ul. Maślakowa 19        ok. 20 lajków;

Zgodnie z regulaminem konkursu, powyższe wyniki były jedynie niezobowiązującymi wskazówkami dla jurorów (9 członków zarządu osiedla), którzy oddawali swoje głosy na zasadzie 3; 2; 1 pkt. za I-wsze, II-gie i III-cie proponowane miejsce. Ostateczne wyniki i prezentacja laureatów wygląda następująco:

I miejsce   posesja przy ul. Rydzowej 3             16 pkt.

II miejsce  posesja przy ul. Kruczej 2                10 pkt.

III miejsce posesja przy ul. Maślakowej 3          9 pkt.

                                                     Pieczarkowa 14         5 pkt.

                                                     Maślakowa 41A        5 pkt.

                                                      Opieńkowa 11           5 pkt.

                                                  Skowronkowa 4 i 6   4 pkt.

Jednocześnie jury postanowiło wyróżnić dwie iluminacje za  integracyjną współpracę sąsiedzką między sobą dwóch posesji przy ul.  Skowronkowej nr 4 i nr 6  oraz wyraźnie niezwykły efekt sporego nakładu pracy posesji przy ul. Pieczarkowej 14.

Zarząd Osiedla składa wszystkim mieszkańcom wielkie podziękowania za to, że swoimi dekoracjami i iluminacjami rozświetlili nasze osiedle w ten szczególny czas. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel.

Apel, którego głównym celem było – poza uczynieniem naszego otoczenia sympatyczniejszym – integrowanie naszych mieszkańców wokół wspólnych zabiegów w uatrakcyjnianiu naszego osiedlowego pejzażu w tym świątecznym okresie.

Wiele domów zostało przepięknie udekorowanych, odnosimy wrażenie, że osiedle zostało wyjątkowo rozświetlone tego roku. Wszystkim jesteśmy bardzo wdzięczni za to zaangażowanie, a jednocześnie przepraszamy także tych z mieszkańców, którzy nie zostali ostatecznie uwzględnieni w fotograficznej prezentacji lub w gronie laureatów, ale nasza zabawa musiała także uwzględniać zespołową ocenę jury i wyłonienie finalnych zwycięzców.

Do laureatów zgłosimy się wkrótce z nagrodami-niespodziankami, których współsponsorem jest firma Leroy Merlin z Suchego Lasu. Bardzo dziękujemy.

Mamy taką nadzieję, że nasza zabawa z początkiem jubileuszowego roku (25 lecia osiedla), jest miłym wstępem i zapowiedzią uczestnictwa wielu naszych mieszkańców i sympatyków osiedla w rozlicznych przygotowywanych imprezach i zabawach także o charakterze konkursowym w 2021 roku.

                                                    Jury konkursowe – zarząd osiedla                       10.01.2021