Zebranie zarządu osiedla 16.02 br.

Zebranie zarządu osiedla – wtorek 16 lutego br.

Aktualna sytuacja epidemiczna, nadal powoduje, że zebrania zarządu naszego osiedla, odbywać się muszą w nietypowej formie – zapowiadamy najbliższe spotkanie zarządu w formule hybrydowej tj. częściowo w trybie “on-line” oraz częściowo bezpośrednio przy zachowaniu reżimu sanit. ( osoby po szczepieniach i tzw. ozdrowieńcy) w najbliższy wtorek 16 lutego br.

Tradycyjnie poza członkami zarządu, zapraszani są radni z rejonu naszego osiedla.

Agenda spraw przewiduje omówienie bieżących kwestii społecznych mających miejsce na naszym osiedlu, kwestia realizacji Zadań Lokalnych 2021r., dalsze działania integracyjne  i możliwości działania w ramach obowiązujących regulacji sanitarnych, kwestie dalszych działań w ramach obchodów jubileuszu 25 lecia Osiedla  oraz inne bieżące sprawy zgłaszane przez mieszkańców.

Zarząd osiedla niniejszym zaprasza mieszkańców do przekazania zarządowi osiedla bieżących kwestii, które powinny ulec poprawie lub usprawnieniu  w takich  obszarach jak:

1) funkcjonowania osiedla w kwestiach komunalnych;

2) wsparcia ze strony Urzędu Gminy i instytucji Gminnych – ewentualne korekty

3) organizacji imprez integracyjnych, sprawnościowych, dla najmłodszych itp. a także z okazji jubileuszu 25 lecia osiedla

4) komunikacji na osiedlowych ulicach;

Uprzejmie proszę o ewentualne zgłoszenia spraw i kwestii w tych i innych kwestiach  kierowanych do zarządu osiedla, na ręce przewodniczącego. Będą one pomocne w konkretyzowaniu kierunków bieżących działań społecznych zarządu.

w imieniu zarządu osiedla

Jarosław Dudkiewicz – przewodniczący

jaroslaw.dudkiewicz@onet.eu

tel. 666 845 466