SUCHOLESKI GEOCACHING na lato

Sucholeski Geocaching   21.06.2021 – 21.09.2021

 Zarząd Osiedla i Komitet Obchodów Jubileuszu 25-lecia Osiedla Grzybowego zaprasza do letniej zabawy „Sucholeski Geocaching”. Z okazji roku jubileuszowego zapraszamy do

Gry terenowej polegającej na znalezieniu 15 punktów ukrytych w ciekawych miejscach na terenie naszej Gminy, m.in. w miejscach, w których zostały wykonane fotografie biorące udział w zeszłorocznym konkursie fotograficzno-rowerowym (zdjęcia są zaprezentowane także na wewnętrznym płocie boiska przy ul. Sosnowej). Większość miejsc dostępnych jest ogólnie, ale są także dostępne przy wykorzystaniu roweru.

Dla zapalonych poszukiwaczy, w niektórych miejscach ukryte będą niespodzianki uzupełniane na bieżąco przez organizatora. Dla osób, które odnajdą komplet 15 punktów przewidujemy ciekawe upominki.

 Zabawa planowana jest na okres lata 2021. Jest otwarta dla wszystkich chętnych.

Do wzięcia udziału w poszukiwaniach niezbędne jest zainstalowanie w telefonie bezpłatnej aplikacji Geocaching, więcej informacji Geocachingu na www.geocaching.com.

 Instrukcja:

  1. Zainstaluj aplikację Geocaching, zarejestruj się w aplikacji wymyślając pseudonim.
  2. Odnajdź na terenie gminy punkty utworzone przez użytkownika „osiedlegrzybowe”
  3. Udaj się na kolejne punkty.
  4. W każdym pojemniku znajduje się książeczka, w której należy wpisać datę i pseudonim, którym posługujemy się w aplikacji.
  5. W niektórych punktach znajdziesz drobne upominki, weź jeden, resztę zostaw dla innych Graczy.
  6. Odłóż pojemnik tak jak go zastałeś, postaraj się być dyskretnym, aby nie naprowadzić na punkt innych osób.
  7. Po odnalezieniu wszystkich 15 punktów zgłoś się do Organizatora (tomasz.bratkowski@gmail.com lub sms pod tel. 693 295 184) w celu potwierdzenia.