Letnie atrakcje Centrum Kultury na osiedlu

Atrakcje CKiBP proponowane na naszym osiedlu w najbliższych dniach

Z okazji 30. urodzin Centrum Kultury w Suchym Lesie, zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w proponowanych przez nas wydarzeniach. Żeby łatwiej było Wam wziąć udział w warsztatach i spotkaniach, przyjedziemy do Was, do Waszej miejscowości, na Osiedle Grzybowe.

KĄPIELE LEŚNE
Gmina z lasem w nazwie zobowiązuje, zapraszamy więc na kąpiele leśne. Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z różnymi ćwiczeniami i zasadami praktyki, ale jednocześnie odbywają samą kąpiel leśną wynosząc z niej liczne dobrodziejstwa. Kąpiele leśne i sesje dendroterapii można łączyć z edukacją przyrodniczą, historyczną, turystyką i krajoznawstwem, zajęciami muzycznymi i plastycznymi, ekologią i sozologią. Kąpiele te mają wymiar prozdrowotny.
Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek!
środa, 14 lipca, godz. 17:00
Zapisy tel. 612 500 402 / ilość miejsc ograniczona
FOTOOPOWIEŚCI
Najmłodszych mieszkańców zapraszamy na warsztaty, w czasie których opowiedzą o miejscu, w którym mieszkają. Wspólnie przyjrzymy się historii ludzi, budynków i miejsc, zastanowimy się, co jest aktualnie dla dzieci i młodzieży najważniejsze w ich miejscowości. Za pomocą fotografii i działań plastycznych roztoczymy także futurystyczną wizję, jak dana miejscowość może wyglądać w przyszłości. Będziemy się brudzić i dobrze bawić!
Wszystkie materiały dostępne na miejscu.
czwartek i piątek 15-16 lipca, godz. 10:00-14:00
świetlica osiedlowa na pl. Grzybowym
dla dzieci w wieku 7-13 lat
Zapisy tel. 612 500 402 / ilość miejsc ograniczona
YARNBOMBING
Yarnbombing, czyli bombardowanie włóczką znowu w akcji!
Wspólnie pokolorujmy przestrzeń! Tym razem atakujemy włóczką na placu Grzybowym. Jeżeli nigdy nie trzymałaś/eś szydełka w rękach, a chcesz spróbować, czekają na Ciebie rady i wskazówki naszej profesjonalistki. Możesz zabrać swoje ulubione szydełko lub niepotrzebną wełnę, albo skorzystać z naszych materiałów.
sobota 10 lipca, godz. 10.00-15.00
plac Grzybowy przed świetlicą osiedlową

Zapraszamy wakacyjnie w imieniu Centrum Kultury