ANIA & PRZYJACIELE – pomoc dla Ani Karolewicz

FESTYN Charytatywny – sobota 18 września 2021 – Suchy Las

Kiedy zwracaliśmy się do tak wielu Darczyńców z podziękowaniami za szczodrość po golęczewskim Festynie 31 lipca, zadawaliśmy sobie pytania, jakie zainteresowania i marzenia ma  nasza  Ania w tak młodym wieku, by ustalić nowy temat i program nowego wydarzenia w Suchym Lesie.  Drugi festyn, którego mieliśmy przyjemność być organizatorami, przekazał nam jeszcze inne spostrzeżenia…

Zauważyliśmy, jak dzięki WAM nasza Ania dojrzewa w świadomości dobra, które tak wielu naszych mieszkańców i ludzi dobrej woli, wykazuje i przelewa dla wspólnego celu – dać szansę ANI na normalność.

„Mam tak wiele cioć i wujków” – mówi Ania do tych wszystkich którzy JĄ tak licznie otaczają, nie tylko blisko fizycznie.

Organizując kolejne ważne wydarzenie charytatywne „ANIA & PRZYJACIELE” przez ostatnie miesiące, czuliśmy tę niesamowitą bezinteresowną moc naszych mieszkańców, naszych sąsiadów, naszych przyjaciół a także tak wielu ludzi z poza naszej gminy. Trudno wymienić tu wszystkich, którzy tak hojnie poświęcili swoje pieniądze, czas, energię, po prostu siebie. W imieniu Ani i Jej rodziców, jesteśmy wszystkim tak bardzo wdzięczni  za tę otwartość i moc która od tak wielu ludzi skupiła i skupia tyle energii i tyle dobra. Daje to nam wszystkim co raz większe przekonanie, że razem podołamy temu trudnemu zadaniu – zebrania niezbędnych środków 2,2 mln zł na operacje Ani w USA.

Jesteśmy wdzięczni i dumni z naszej Małej Ojczyzny – naszej Gminy Suchy Las, w której mieszka tak wielu ludzi DOBREJ WOLI, w której zrodziło się tak dużo DOBRA. Za wszystko co zostało okazane naszej ANI KAROLEWICZ i jej rodzicom, składamy Wszystkim biorącym sobie do serca troskę o los ANI –

                                    WIELKIE GROMKIE PODZIĘKOWANIA.

Jednocześnie dalej prosimy pomóżcie dokończyć to dzieło – wspomóżcie w każdej możliwej formie, udostępniając, licytując, wpłacając …                                                              www.siepomaga.pl/razemdlaanikarolewicz

DAJMY RAZEM SZANSĘ ANI !!!

ORGANIZATORZY:

KGW Golęczewianki , Sołectwo Golęczewo, Osiedle Suchy Las Wschód, Osiedle Grzybowe