FESTYN CHARYTATYWNY „ANIA & PRZYJACIELE”

Drodzy mieszkańcy i sympatycy osiedla;

Lipcowy festyn CAŁA GMINA DLA ANI przyniósł dzięki Wam wszystkim niesamowite efekty wsparcia dla naszej młodej mieszkanki ANI, której dalszy szczęśliwy los zależy od wartej ponad 2 mln. zł. operacji kręgosłupa, która powinna mieć miejsce w USA do końca tego roku.

Nasz komitet organizacyjny złożony ze społeczników sołectwa Golęczewo, zarządu Suchy Las – Wschód a także naszego zarządu osiedlowego; nie spoczął i niemalże od razu po tamtym wydarzeniu, kontynuowaliśmy działania społeczne, których poprzez organizację kolejnego FESTYNU, zwieńczeniem ma być pomyślna kuracja ANI – naszej młodej sąsiadki.

Jak jeszcze możemy pomóc? Weźmy udział w tym wydarzeniu w sobotę 18 września jak również imprezach towarzyszących, licytujmy liczne wystawiane gadżety, wpłacajmy drobne nawet datki (zrobiło tak już prawie 40 tysięcy ludzi!), nagłaśniajmy i udostępniajmy ideę tej pomocy. Możecie też na ręce przewodniczącego zarządu przekazać swoje cenne przedmioty, zabawki, książki, płyty, przybory, itd. które wezmą udział zarówno w licytacjach festynowych jak i tych wystawianych na portalu (https://www.facebook.com/groups/301943014471427).

Zarząd osiedla grzybowego wraz z organizatorami festynu zachęcają i zapraszają do udziału – na prawdę jesteśmy bliżej niż dalej tego szlachetnego celu. https://www.siepomaga.pl/ania-karolewicz