Sucholeski Geocaching – rowerowe wyprawy w jubileuszu 25 lecia

SUCHOLESKI GEOCACHING uświetniający jubileusz 25 lecia osiedla, wciąż trwa….

Pogoda sprzyja, przedłużamy zabawę do 23 października.

Miałem sygnał od Poszukiwaczy, że kilka punktów zaginęło, dzisiaj naprawiałem skrytki oraz uzupełniłem gadżety otrzymane od Gminy Suchy Las. Ostatnia piętnasta skrytka uaktywni się w tym tygodniu.

Z okazji roku jubileuszowego prowadzimy grę terenową polegającej na rowerowej penetracji i znalezieniu 15 punktów ukrytych w ciekawych miejscach na terenie naszej Gminy.

Dla zapalonych poszukiwaczy, w niektórych miejscach ukryte będą niespodzianki uzupełniane na bieżąco przez organizatora – właśnie uzupełniamy te punkty o ciekawe gadżety, gdyż puszki geocachingu odwiedzone już zostały ponad 200 razy. Dla osób, które odnajdą komplet 15 punktów przewidujemy ciekawe upominki.

Do wzięcia udziału w poszukiwaniach niezbędne jest zainstalowanie w telefonie bezpłatnej aplikacji Geocaching, więcej informacji Geocachingu na www.geocaching.com.

Przypominamy – Instrukcja:

1. Zainstaluj aplikację Geocaching, zarejestruj się w aplikacji wymyślając pseudonim.

2. Odnajdź na terenie gminy punkty utworzone przez użytkownika „osiedlegrzybowe”

3. Udaj się na kolejne punkty.

4. W każdym pojemniku znajduje się książeczka, w której należy wpisać datę i pseudonim, którym posługujemy się w aplikacji.

5. W niektórych punktach znajdziesz drobne upominki, weź jeden, resztę zostaw dla innych Graczy.

6. Odłóż pojemnik tak jak go zastałeś, postaraj się być dyskretnym, aby nie naprowadzić na punkt innych osób.

7. Po odnalezieniu wszystkich 15 punktów zgłoś się do Organizatora (tomasz.bratkowski@gmail.com lub sms pod tel. 693 295 184) w celu potwierdzenia.