Sucholeski Geocaching

W sobotnie południe 13.11 br.miała miejsce sympatyczna skromna uroczystość uhonorowania najwytrwalszych uczestników naszej zabawy SUCHOLESKI GEOCACHING – propozycji na trapersko-rowerowe penetrowanie ciekawych miejsc na terenie naszej gminy, którą ogłosiliśmy z okazji 25 lecia naszego osiedla. W zabawie od kwietnia do października wzięło udział kilkudziesięciu amatorów poszukiwania ukrytych punktów w miejscach wstępnie naznaczonych punktami, gdzie ubiegłoroczni laureaci konkursu krajoznawczo-rowerowego zrobili interesujące plenerowe zdjęcia. Dzisiejsze spotkanie zaszczycili swoją obecnością niezmordowani w krzewieniu idei rowerowej turystyki w naszej gminie pp. Grażyna i Ryszard Głowaccy, przedstawiciele zarządu i komitetu obchodów 25 lecia oraz była z nami Ania Karolewicz z Mamą Natalią. Nasi mieszkańcy wraz z samorządem wydatnie wspierają zbiórkę na rzecz kosztów operacji ANI ( www.siepomaga.pl/ania-karolewicz). Laureatami zostali najbardziej wytrwali poszukiwacze rodzeństwo Krotoschaków i Kachlickich, którzy odwiedzili wiele ciekawych, ukrytych przez organizatorów, punktów topograficzno-widokowych, rozpoznając piękne krajobrazowo miejsca na mapie naszej gminy. Warto odwiedzać te miejsca choćby dla zdrowia, ale i dla chęci poznania swojego miejsca zamieszkania – mamy co podziwiać ! Brawo dla laureatów !

Organizatorzy: zarząd osiedla grzybowego i komitet obchodów jubileuszu 25 lecia osiedla

Gratulujemy. Nie wykluczamy kolejnej formuły tej zabawy w następnym okresie. Mamy na prawdę piękne miejsca w naszej gminie do podziwiania. Dziękujemy niezawodnej Basi (Bobesz Bobesz) za piękny fotoreportaż.