Wybory Uzupełniające do Rady Gminy

Szanowni Mieszkańcy Osiedla Grzybowego i Złotnik, a także sympatycy z Gminy Suchy Las.

W dniu 5 grudnia br. będzie miało miejsce wydarzenie ważne z punktu widzenia naszych gminnych spraw – tzw. Wybory Uzupełniające do Rady Gminy Suchy Las – okręg wyborczy obejmujący osiedle grzybowe i Złotniki-wieś. Jak już informowałem, jestem jedynym formalnym kandydatem i z tego powodu nie odbędzie się tradycyjne głosowanie a mandat radnego z tego powodu obejmę automatycznie po spełnieniu wymogów administracyjnych, związanych z procedurami wyborczymi.

Dziękuję bardzo za liczne głosy wsparcia nie tylko z terenu osiedla grzybowego, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto angażować się w sprawy społeczne i szukać tego co ludzi integruje. Ponad 200 bezpośrednich lub pośrednich głosów, przekazanych na rzecz mojej kandydatury i okazane w ten sposób Zaufanie, wzbudza we mnie zobowiązanie do pozostania przede wszystkim aktywnym samorządowcem – społecznikiem, niezależnym od, źle rozumianej, wyniszczającej polityki.

Dziękuję także za obecność na dwóch spotkaniach wyborczych mieszkańców Złotnik Wieś i Osiedla Grzybowego. Poza możliwością zaprezentowania mojej kandydatury, miałem okazje potwierdzić jakie najważniejsze problemy zajmują uwagę mieszkańców w tych jednostkach, którymi powinienem przede wszystkim się zająć już w funkcji radnego naszej gminy. Przy tej okazji szczególnie chciałbym podziękować także sołtysom (przede wszystkim p. Kasi Kachel, Ewie Korek i Sylwii Sawińskiej) i przewodniczącym zarządów osiedli (pp. Ania Ankiewicz, Radek Banaszak i Sylwia Szenk), radnym RG i członkom zarządu osiedla grzybowego, którzy wsparli mnie w podjęciu tej ważnej decyzji.

JAROSŁAW DUDKIEWICZ

Przewodniczący zarządu osiedla