Aktywności integracyjno-rekreacyjne w lutym

W związku z licznymi pytaniami, uprzejmie informujemy, że bieżący grafik zajęć świetlicowych i plenerowych prezentujemy na naszej stronie osiedlowej https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/swietlica-osiedlowa-i-zajecia-plenerowe/.

Zajęcia plenerowe będą miały miejsce zgodnie z grafikiem (wyjątkiem mogą być fatalne warunki pogodowe – wtedy poprzedzającą informacje o odwołaniu zajęć podajemy na stronie grupy fb (https://www.facebook.com/groups/662486184524923/). Wyjątkowo we wtorek 8.02 nie odbędą się zajęcia salsation.

Ze świetlicowych zajęć stałych w tym miesiącu nadal nie będzie jedynie zajęć fitnesowych dla dorosłych (Agata Piękna) wieczorami we wtorek i czwartek. Od poniedziałku 7.02 wracają poniedziałkowe zajęcia taneczno-ruchowe dla dzieci. Nie zmienia się grafik zajęć  klubu „Dębowego Liścia” – zapowiadają się ciekawe spotkania seniorów (patrz zdjęcia), środowo-sobotnie spotkania brydżystów czy piątkowe zajęcia TAI CHI a także zajęcia dla zuchów i harcerzy szczepu NOMADA . Zapraszamy. Wszystkie zajęcia odbywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego i obowiązujących przepisów.

zarząd osiedla

Zajęcia klubu Dębowego Liścia w świetlicy na placu grzybowym