Zajęcia rekreacyjno-integracyjne w przededniu wakacji

1/ Zajęcia Feel Positive WF-u w najbliższy poniedziałek 13.06 odbędą się po raz ostatni przed wakacyjną przerwą.
2/ Spotkania taneczne dla dzieci z Zuza Elińska będą miały miejsce nadal w poniedziałki o 16.30 w świetlicy lub na boisku (w zależności od pogody).
3/ Zajęcia grupy TAI CHI z Jackiem – będą miały miejsce przez cały czerwiec i lipiec we wtorki o g. 17.00 w świetlicy.
4/ Zakończyły się zajęcia dla grupy harcerzy a dla zuchów ostatnie spotkanie będzie miało miejsce w czwartek 23.06 (w Boże Ciało nie ma spotkania) – przerwa wakacyjna szczepu NOMADA potrwa do nowego roku szkolnego.
5/ Zajęcia SALSATION z Sandra Wawrzyniak nadal będą miały miejsce we wtorki i czwartki o 19.00 na boisku aż do 7 lipca kiedy planujemy niespodziankę – spotkanie zamykające kolejny rok zajęć (szczegóły wkrótce). Czy w najbliższy czwartek (Boże Ciało) odbędą się zajęcia? podamy informacje oddzielnie na fb.
6/ Zajęcia fittensowe w świetlicy w tym tygodniu będą miały miejsce w tym tygodniu. Nie będzie zajęć czwartkowych (Boże Ciało).
7/ W sobotę 18.06 o g. 11.00 zapraszamy na kolejne spotkanie „Joga na trawie” z Ola Morena (Turkowiak) na polanie przy ul. Muchomorowej.
8/ Zakończyliśmy zajęcia szachowe dla dzieci w czerwcu. Czekamy na deklaracje rodziców, gdyż chcemy prowadzić zajęcia z p. Markiem w miesiącu lipcu w zależności od zainteresowania.
9/ Zajęcia koła seniorów „Dębowy Liść” i brydżystów będą miały miejsce zgodnie z grafikiem.