Nowe zajęcia dla młodych mam i ich dzieci

Zajęcia rekreacyjne dla kobiet po ciąży połączone z opieką nad ich dziećmi w formie zajęć z elementami angielskiego

Ruszamy od 13 września 2022 – przewidujemy 5-8 osób w godzinach porannych w ramach jednej grupy – czas zajęć 45 min zajęcia planujemy co Wtorek godz. 10:00- 10:45

 Część sportowa dla mam:

Prowadzona przez trenerkę personalną, pasjonatke sportu i szycia Joannę Bailey, założycielkę www.HerJoy.pl. Brała udział w wielu zawodach biegowych, rowerowych i triathlonowych. Uwielbia również zupełnie inne formy aktywności, takie jak joga (zwłaszcza Ashtanga), stretching czy po prostu spacery wśród natury. Joasia ma mnóstwo energii, którą szybko zaraża innych.

Zajęcia sportowe dla kobiet po ciąży odbędą się w Świetlicy na dużej salce z lustrami. Są to spokojne, stonowane ćwiczenia połączone z lekkim stretchingiem – według potrzeb. Przydatne będą maty do ćwiczeń.

Część dla dzieci z językiem angielskim:

Prowadzona przez Katarzynę Nalewalska pasjonatkę języków obcych, mamę dwujęzycznych dzieci – 3 letniego Stasia i 11 letniej Martyny, nauczycielkę angielskiego i niemieckiego, właścicielkę Super School fb @superschoolkn insta super_school_for_you.

Kasia ma mnóstwo pomysłów na zabawy i spędzanie wolnego czasu, uwielbia podróże, książki, ruch i dobra muzykę. To wszystko przekłada na zajęcia, które prowadzi. Tak więc zajęcia prowadzone będą w formie kreatywnych zabaw z elementami języka angielskiego, będą zabawy sensoryczne, ruchowe, elementy rytmiki i duuużo śmiechu. Zajęcia z dziećmi będą się odbywały w tym samym miejscu co zajęcia sportowe dla mam- w mniejszej salce w świetlicy, gdzie są stoły i krzesła.

Dzięki takiej formie zajęć zniknie problem braku opieki nad dziećmi, bo wreszcie każda mama będzie miała możliwość na chwilę aktywnego odpoczynku od swoich pociech, a jednoczenie będzie miała dzieci na tyle blisko, żeby się o nic nie martwić. Będzie mogła spokojnie poćwiczyć i odzyskać trochę radości poprzez ruch i miłą atmosferę zajęć.

Pomysł zajęć dla mam, a w tym samym czasie zajęć dla dzieci pojawił się jako rozwiązanie naszych kobiecych/ życiowych sytuacji. Obie Panie mają dwójkę swoich dzieci i nie mogły znaleźć miejsca, w którym miałyby opiekę dla swoich dzieci po to, aby mamy mogły skoncentrować się na swoich potrzebach i poćwiczyć.

Pomysł nowych zajęć wyszedł od naszych mieszkańców. Teraz łączymy to dla Was, cudowne Mamy. Przyjemne z pożytecznym. Oferujemy czas tylko dla Was, podczas gdy Wasze dzieci będą się bawić i uczyć. Wyjdźcie z domu, po to, żeby aktywnie zadbać o siebie, a przy okazji o rozwój swoich dzieci. Wrócicie uśmiechnięte i zrelaksowanie.

Zaprasza zarząd osiedla.