WOŚP '2023 w Suchym Lesie

❤️ Rejestracja wolontariuszy 31. Finał WOŚP wystartuje już za 5️⃣ dni!

❤️ Planujecie zostać wolontariuszem/wolontariuszką? Wiecie już, do którego Sztabu się zgłosicie?

Już 29 stycznia 2023 po raz 31. zagramy razem z WOŚP w Suchym Lesie. Hasło kolejnego Finału: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! ❤️

Nasz Sztab, któremu szefuje nieoceniona Ilona Ciok i który Golęczewianki z KGW Golęczewo wzięły pod swoje skrzydła, działa już prężnie i aktywnie. Numer naszego Sztabu: 6751 ?

Swoją bazę 29 stycznia będziemy mieli w Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las – dzięki, że otwieracie dla nas swoje podwoje, również Stary Bar w Chludowie ?

Wydarzenia orkiestrowe będą działy się na terenie całej Gminy. Oprócz zbiórki w dniu Finału na początku grudnia uruchomiona zostanie nasza sztabowa eSkarbonka, do której będziemy zbierać pieniądze na internetowych licytacjach, które pojawią się tu, na naszej stronie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu, wolontariatu, sponsoringu i pomocy! ??
Masz pomysł na działanie? Możesz podzielić się swoim czasem, umiejętnościami, produktami, usługami? Chcesz nas wesprzeć finansowo?
Pisz na: suchylas.sztab31@gmail.com ?

Chcesz przekazać fanty na licytyacje i kiermasz? Czekamy na informacje mailem: suchylas.sztab31@gmail.com lub telefonicznie: +48 607 678 268 ?

Chcesz zostać wolontariuszem? Czekamy na Ciebie!
Pisz na: suchylas.sztab31@gmail.com ?

Sie ma!

#wośp #wośpSuchyLas #31Finał

Pokaż mniej

ps. z całą pewnością zarząd osiedla wraz z sołectwem Jelonek także zorganizuje „swój” punkt w rejonie boiska przy ul. Sosnowej, gdzie ponownie przewidziany jest „przystanek” wozów bojowych straży pożarnej