Zioła na grzybowym – kolejne warsztaty

Uwaga; Uwaga – zapraszamy na kolejne z cyklu zajęć WARSZTATÓW ZIELARSKICH pt. „JESIENNE CZARY – ZIOŁOWE NAPARY” planujemy na 7 listopada (poniedziałek) w naszej osiedlowej świetlicy w godzinach 18.15 – 19.30. Przedstawiamy program zajęć na plakacie.

Prosimy, aby uczestnicy przynieśli ze sobą ulubioną filiżankę i talerzyk. Zapowiadają się ciekawe zajęcia. Planujemy także dodatkowo ufundować ciasto domowego wyrobu kol. Łukasza z Pieczarkowej.

Na początku spotkania, nasza mieszkanka Kamila, przedstawi nową ciekawą propozycje na spotkania integracyjne Zdrowy styl życia jesienią – co to ajurwedyjskie warsztaty?

W czasie poniedziałkowego zielarskiego warsztatu z jesiennych naparów, będziemy mieli okazję wysłuchać także kilku słów wprowadzenia do propozycji nowych intrygujących warsztatów prowadzonych przez Kamilę, naszą mieszkankę. Ciekaw jesteśmy czy ta nowa propozycja spotka się z zainteresowaniem grupy zainteresowanej naturalnymi metodami dbania o swoje samopoczucie. Zapraszamy na poniedziałkowe (7 listopada) zajęcia do świetlicy o 18.15.