Świąteczne paczki dla potrzebujących

Jarosław Dudkiewicz:

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przekazali nam tak wiele produktów spożywczych i kosmetyczno-drogeryjnych w czasie naszej osiedlowej Wigilii. Dzisiaj nasi społecznicy przygotowali z nich paczki, które trafią do kilku najbardziej potrzebujących rodzin w naszym regionie (w porozumieniu z ks. proboszczem). Przygotowaliśmy także paczki dla dzieci z domu – ochronki JUREK oraz słodkie dla dzieci z Chersonia. Dziękujemy za zaangażowanie Renacie, Bożence, Marysi i Iwonie oraz wszystkim nie tylko z naszego osiedla, którzy potrafią podzielić się z potrzebującymi tym najcenniejszym – Dobrym Sercem.

Jesteśmy wdzięczni naszym mieszkańcom za wciąż przekazywane ciepłą odzież, koce, kołdry itp. na rzecz kolejnego już styczniowego wyjazdu Arka Brysia na Ukrainę. Potrzebne są też kremy natłuszczające do cery suchej do twarzy i rąk, środki opatrunkowe, bandaże, latarki, baterie a także środki finansowe na zakup agregatów prądotw. Kontakt w tej sprawie do przewodniczącego zarządu J.D. (tel. +48 666 845 466) lub radnej Iwony Koźlickiej (+48 601 726 446).

Iwona Koźlicka:

Jestem zbudowana postawą mieszkańców; ich bezinteresownością i umiejętnością dzielenia się z potrzebującymi. Przyłączam się do podziękowań! Przed nami przygotowania do kolejnego wyjazdu Arka Brysia na Ukrainę. Uzupełniając wpis p. Przewodniczącego, informuję, że medykamenty (syropy przeciwkaszlowe, środki p/w bólowe i p/w gorączkowe), postaramy się zakupić bezpośrednio z aptek, w celu zachowania warunków, jakim podlegają leki. Liczę na dalszą współpracę z urzędem gminy oraz wsparcie ze strony mieszkańców w zakresie sfinansowania w/w zakupów. Z góry baaardzo dziękujemy?