Dalsza zbiórka na rzecz Ukrainy

Drodzy mieszkańcy i wszyscy sympatycy osiedla, którzy czują się związani z tym miejscem. Arek Bryś, nasz niezawodny sucholeski kurier znów szczęśliwie wrócił z kolejnej misji na Ukrainę.

Akcja zbiórki darów wciąż trwa bo Ukraina wciąż nas potrzebuje a w naszej świetlicy wciąż prowadzimy zbiórkę potrzebnych darów jako punktu pośredniego dla golęczewskiej remizy.

Przyjmujemy dary zarówno w czasie stałych zajęć w świetlicy jak i podjeżdżamy do tych którzy zgłoszą chęć przekazania kolejnych rzeczy.

Co aktualnie potrzebujemy ?

Środki opatrunkowe ,gazy, plastry, bandaże, środki higieniczne, lekarstwa przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, syropy,
jedzenie długoterminowe i tzw. szybkosprawne, puszki z zupami, zupki „chińskie” , konserwy , kasza , ryż, makaron, słodkie przekąski ,batony energetyczne ,kawa, herbata, cukier, cukier w kostkach, środki czystości, świece, baterie, latarki, powerbanki, zasilacze itp.

Dzwońcie na osiedlu Jaroslaw Dudkiewicz (+48666845466), Bożena Krawczak (+48509997887), Iwona Koźlicka . Podjedziemy a radna Koźlicka doradzi zakup środków medycznych. Jeśli chodzi o leki to w szczególności potrzebujemy środki typu: Apap, Paracetamol, Pyralgina, Nurofen. Środki na kaszel i przeciw kaszlowe – najlepiej w tabletkach. Prosimy aby preparaty apteczne pochodziły z pewnego źródła ( najlepiej dołączyć Paragon) oraz aby nie były przeterminowane lub z krótkim okresem przydatności. Co do szczegółów zapraszam do kontaktu. Tel. 601 726446.

W razie pytań lub niepasującego terminu zbiórki proszę dzwonić także Druhna Ula +48695527447

lub bezpośrednio do Arkadiusz Bryś 602112501.