Anulka Karolewicz

ANULKA KAROLEWICZ z Golęczewa (a i także z naszej ul. Sosnowej) JEST JUŻ Z NAMI.

Dziś już 11 – latka wróciła wraz z rodzicami z Barcelony, gdzie zabiegi medyczne zajęły jej ostatnie ponad 8 miesięcy życia.

Ponad dwuletnie dążenia wielu ludzi dobrej woli, nie tylko mieszkańców naszego osiedla i naszej gminy, ale tak wielu osób z poza SL, którzy zareagowali na nasze starania, przyniosło bardzo wymierne korzyści. Kiedy  zaczęliśmy zbieranie w rekordowym czasie 2 mln. złotych na skomplikowany ciąg zabiegów chirurgicznych, mało było osób wierzących, że uda się skutecznie pomóc. Leczenie oczywiście jeszcze się nie zakończyło, ale najważniejsze już za Anią.

https://www.facebook.com/groups/301943014471427/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=924434835555572

Wróciła niby ta sama a tak cudownie odmieniona. Miałem przepiękny wieczór z naszą GWIAZDĄ w Golęczewie i w imieniu tak licznych przyjaciół Ani zaangażowanych w pomoc, przekazałem kolejne słowa wsparcia.

Zapewniam wszystkich, którzy przez te dwa lata tak wydajnie wraz z liczną grupą wspierających społeczników z całej gminy, doprowadzili do tak namacalnych efektów leczenia – że jest na prawdę DOBRZE.  Warto pomagać !

Przed Anią jeszcze długa rehabilitacyjna ścieżka…ale miło już słyszeć od Niej pytania o to czy znajdzie się dla Niej miejsce na festynie 10 czerwca na naszym boisku i…czy będą kucyki? Mogłem odpowiedzieć twierdząco.

Zrobiliśmy wielką robotę – wszystkim zaangażowanym materialnie, ale także i emocjonalnie w tę naszą wielką wspólną ideę pomocy BARDZO DZIĘKUJEMY – Anulka nadal ma w nas tak wielu życzliwych cioć i wujków. Bądźmy dalej z NIĄ.

Jarosław Dudkiewicz

zarząd osiedla