AQUANET – II etap porządkowania umów

  Osiedle Grzybowe, Suchy Las, 13.05.2023r.

UWAGA MIESZKAŃCY ULIC:

– Pawia   – Opieńkowa   – Maślakowa  – Rydzowa   – Muchomorowa

AQUANET – porządkujemy sprawę umów – II etap

Opublikowano 12 maja 2023, autor: Jarosław Dudkiewicz

  • W nawiązaniu do informacji z Zebrania Mieszkańców 22.04 br. (https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/2023/04/zebranie-mieszkancow-24-04-br-sprawozdanie/)  i w związku z prowadzonymi działaniami naszego zarządu w sprawie uporządkowania kwestii niekorzystnych zapisów umów konsumenckich naszych mieszkańców z firmą AQUANET ( patrz także korespondencja https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/2023/04/aquanet-sprawa-przylaczy-sanitarnych-cd/ ) uprzejmie informujemy o kolejnym już drugim etapie administracyjnego porządkowania zapisów tych umów, zmieniając niekorzystne dla mieszkańców formalne zapisy o miejscach przyłączy;
  • Poniższa korespondencja z AQUANET-u uprasza mieszkańców kolejnych pięciu ulic naszego osiedla (II etap) o wystosowanie mailowego lub zwykłego pisma na podany adres z prośbą o zaktualizowanie umowy w duchu poczynionych ustaleń zarządu osiedla. Taka procedura jest niezbędna z powodów przepisów RODO.
  • Dodatkowo przekazujemy tę informację do skrzynek pocztowych. Prosimy o jak najszybsze wysłanie dokumentu na wskazany adres. W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu do przewodn. zarządu
  • Jarosław Dudkiewicz, zarząd osiedla

tel. +48 666 845 466

pismo z AQUANET (12.05 br.):

Dzień dobry,

zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, zostały przeanalizowane kolejne pięć ulic:

– Pawia

– Opieńkowa

– Maślakowa

– Rydzowa

– Muchomorowa

Mieszkańcy tych ulic mogą napisać maila na adres: klient@aquanet.pl z prośbą o aktualizację umowy dotyczącą dostarczania wody/odprowadzania ścieków. Osoby, które nie mają dostępu do komputera, mogą napisać taką prośbę i wysłać ją listownie za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres: ul. Dolna Wilda 126, 61-492 Poznań.

Większość umów była sporządzona wiele lat temu, nie mamy pewności czy daną posesję zamieszkuje osoba wskazana w naszej ewidencji. Czasami rachunki są opłacane przez inne osoby niż te które widnieją w naszej bazie. Ze względu na obowiązujące RODO będziemy aktualizować umowy na pisemną/mailową prośbę klientów.

Jednocześnie dalej są sprawdzane  kolejne  ulice o których poinformuję w następnym mailu.

Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna Latusek

Dział Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta

M: +48 885 954 884