AQUANET – porządkujemy sprawę umów – I etap

W nawiązaniu do informacji z Zebrania Mieszkańców 22.04 br. (https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/2023/04/zebranie-mieszkancow-24-04-br-sprawozdanie/)  i w związku z prowadzonymi działaniami naszego zarządu w sprawie uporządkowania kwestii niekorzystnych zapisów umów konsumenckich naszych mieszkańców z firmą AQUANET ( patrz także korespondencja https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/2023/04/aquanet-sprawa-przylaczy-sanitarnych-cd/ ) uprzejmie informujemy o pierwszym etapie administracyjnego porządkowania zapisów tych umów.

Poniższa korespondencja z AQUANET-u uprasza mieszkańców pierwszych czterech ulic naszego osiedla (I etap) o wystosowanie mailowego lub zwykłego pisma na podany adres z prośbą o zaktualizowanie umowy w duchu poczynionych ustaleń zarządu osiedla.Taka procedura jest niezbędna z powodów przepisów RODO.

Dodatkowo przekażemy tę informację do skrzynek pocztowych. Prosimy o jak najszybsze wysłanie dokumentu na wskazany adres. W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu do przewodn. zarządu

Jarosław Dudkiewicz, zarząd osiedla

tel. +48 666 845 466

pismo z AQUANET:
 

Dzień dobry,

zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, zostały przeanalizowane pierwsze cztery ulice:

  • ul. Ptasia
  • ul. Czubajkowa
  • ul. Podgrzybkowa
  • ul. Ptasi Zaułek
Mieszkańcy tych ulic mogą napisać maila na adres: klient@aquanet.pl z prośbą o aktualizację umowy dotyczącą dostarczania wody/odprowadzania ścieków. Osoby, które nie mają dostępu do komputera, mogą napisać taką prośbę i wysłać ją listownie za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres: ul. Dolna Wilda 126, 61-492 Poznań.
Większość umów była sporządzona wiele lat temu, nie mamy pewności czy daną posesję zamieszkuje osoba wskazana w naszej ewidencji. Czasami rachunki są opłacane przez inne osoby niż te które widnieją w naszej bazie. Ze względu na obowiązujące RODO będziemy aktualizować umowy na pisemną/mailową prośbę klientów.
Obecnie sprawdzane są kolejne 4 ulice o których poinformuję w następnym mailu.
 
Pozdrawiam serdecznie

Katarzyna Latusek

Dział Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta

M: +48 885 954 884