DYŻUR RADNYCH – 26 czerwca

Osiedle Grzybowe, Złotniki – Wieś, Jelonek

 DYŻURNE SPOTKANIA Z MIESZKAŃCAMI

Klub Radnych Gmina Obywatelska Suchy Las

Szanowni mieszkańcy Gminy Suchy Las

Kontynuując cykliczne spotkania naszych radnych na dyżurach, a jednocześnie rozszerzając ich zakres i tematykę, zapraszamy Państwa na spotkania z nami, podczas których postaramy się wyczerpująco wyjaśniać aktualne sprawy, którymi zajmujemy się w Radzie Gminy. Będziemy reagowali na problemy, postulaty czy ciekawe pomysły, które zgłoszą nam Państwo. Chcemy też poszerzyć formułę dyżurów o spotkania tematyczne, w czasie których będziemy omawiali z góry zapowiedziany temat. Liczymy na Państwa sugestie co do treści i problemów, które warto omówić. Słowem jesteśmy do Państwa dyspozycji.

              Uprzejmie informujemy, że na podstawie uprawnień i obowiązków Radnego Gminy Suchy Las, obaj radni z obu okręgów obejmujących trzy jednostki samorządowe Złotniki – Wieś, Jelonek i Osiedle Grzybowe, będą do Państwa dyspozycji w

poniedziałek 26 czerwca br. w osiedlowej świetlicy przy placu grzybowym nr 16 o godzinie 17.00.

Na dyżur zapraszamy przede wszystkim mieszkańców obu okręgów wyborczych, których w Radzie reprezentuje radna Iwona Koźlicka (Osiedle Grzybowe i Jelonek) oraz radny Jarosław Dudkiewicz (Osiedle Grzybowe i Złotniki-Wieś), a także każdego zainteresowanego naszymi gminnymi sprawami publicznymi.

Klub Radnych