Działania integracyjne na osiedlu – lato '2023

Z końcem roku szkolnego 2022/23 nasze cykliczne zajęcia integracyjno-rekreacyjne zarówno świetlicowe jak i plenerowe ulegną modyfikacji co do terminów i zakresów działań na okres letni.

Jeszcze do końca czerwca zapraszamy na zajęcia ajurwedyjskie z Kamilą Janczurewicz w dniu 19 czerwca a w dniu 26 czerwca na ostatnie przed wakacjami spotkanie z Gosią Na Ziołowej, czyli zajęcia w ramach warsztatów zielarskich a także na zajęcia JOGA na polanie pod lasem w sobotę 24 czerwca. Zachęcamy także do skorzystania z naszej inicjatywy oddania zużytego i zalegającego sprzętu komputerowego w piątek 23.06 w godz. 18.00-20.00. W dniu 29.06 (czwartek) zajęcia salsation będą miały miejsce przy górce saneczkowej na ul. Szkółkarskiej jak zwykle o godz. 19.00 połączone z integracyjną biesiadą na zakończenie kolejnego już sezonu tych zajęć.

Zapowiadamy także kolejny termin cyklicznego  dyżuru radnych w poniedziałek 26.06 o godz. 17.00 w naszej osiedlowej świetlicy. 

W okresie lipcowo-sierpniowym nie będzie poniedziałkowych zajęć taneczno-rytmicznych (ostatnie przed przerwą 19.06), tradycyjnych zajęć klubu Dębowego Liścia, zbiórek zuchów i harcerzy szczepu „Nomada” (ostatnie 18.06) a także zajęć szachowych dla dzieci (ostatnie odbyły się 16.06).

W miesiącu lipcu będą kontynuowane wtorkowe zajęcia z Joasią Bailey dla seniorów (joga na krześle godz. 9.00), dla młodych mam także we wtorki (godz. 10.00) oraz joga na dzieci w czwartki o 15.45. W tym miesiącu także będą zajęcia koła brydżystów (środy o 18.00 i soboty o 10.00). Bez zmian kontynuujemy w lipcu co wtorek zajęcia grupy TAI CHI (godz. 18.00) oraz wieczorne fittnesowe zajęcia we wtorki (19.30) i czwartki (20.15). Plenerowo będą dalej miały miejsce zajęcia salsation co wtorek i czwartek na boisku o godz. 19.00. W miesiącu lipcu i sierpniu planujemy średnio co dwa tygodnie plenerowe zajęcia z Olą z cyklu „Joga na polanie” pod lasem. Dokładne terminy podamy plakatowo.

W okresie wakacyjnym będą też miały miejsce w naszej świetlicy zajęcia półkolonijne organizowane przez klub FIGHTER – wkrótce podamy szczegóły

Zapowiadamy także pod koniec lipca kolejne zajęcia dla dzieci z cyklu KOLOROWE LABORATORIUM (szczegóły podamy później) oraz w dniu 25 sierpnia (piątek) będzie miał miejsce tradycyjny już seans kina plenerowego na boisku przy ul. Sosnowej. Tradycyjnie także film zostanie wybrany w sposób ankietowy przez naszych mieszkańców i sympatyków osiedla w ramach grupy fb.

Już dziś zapowiadamy także na naszym boisku ciekawa jubileuszową imprezę „BIESIADA JELONKOWA” w dniu 2 września (sobota), która organizować będą na naszym boisku sołectwo Jelonek przy pomocy naszego zarządu.

Jednocześnie zapowiadamy w miesiącu sierpniu przerwę w zajęciach wewn. ze względu na planowany remont pomieszczeń świetlicowych.

ZAPRASZAMY