Salsation – integracja przez rekreację już trzeci sezon

Kolejny, już trzeci sezon SALSATION z Sandrą na grzybowym ….z Sandrą za nami.
Właśnie SANDRA..to klucz wszystkiego. Jak bardzo społecznicy nie starali by się stworzyć fajnych i ciekawych zajęć, nic nie stało by się bez NIEJ.
DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚ Z NAMI. 😍
Zakończyliśmy kolejny rok tych zajęć, które stały się swoistym znakiem firmowym aktywności na naszym osiedlu. Stworzyliśmy niesamowitą platformę dobrosąsiedzkich relacji integracyjnych a i przyjacielskich więzów przyjacielskich. Tych kilkadziesiąt osób na stałe uczestniczących w zajęciach na boisku, wcześniej w dużej części w ogóle nie wiedziało o swoim istnieniu, mimo, że tak blisko mieszkamy.
Ten sezon zakończyliśmy kolejną wspólną imprezą przy górce saneczkowej. Niezwykła atmosfera udzieliła się uczestnikom naszych zajęć zarówno z grzybowego jak i poziomek. Niezwykłe, że integracja działa szerzej poza nasze osiedle. Trudno przecenić ile fantastycznych relacji sąsiedzkich i przyjacielskich dają te zajęcia. To na tych spotkaniach wymyślono: ” grzybowe to nie miejsce …to stan umysłu”. Cieszy nas, że zajęcia te „zarażają” tak wielu sucholesian.
J.Dudkiewicz