Bieżące imprezy i propozycje integracyjne

W najbliższych 2 tygodniach – poza stałymi propozycjami cykli zajęć świetlicowych i plenerowych, zapraszamy na spotkania z cyklu warsztatów zielarskich, aromaterapii a także ajurwedy. Zapisy na każde z tych zajęć prosimy dokonywać w komentarzach pod postami na naszej grupie fb.

18 września (pon.) – zajęcia warsztatów zielarskich – świetlica godz. 18.15

29 września (pt.) – zajęcia z aromaterapii – świetlica godz. 17.00 (termin zostanie potwierdzony); tego dnia wracają także zajęcia szachowe dla dzieci

2 października (pon.) – terapie ajurwedyjskie – świetlica godz. 18.15

Ponadto 30 września zapraszamy na trzecie wrześniowe spotkanie JOGA NA POLANIE (g. 11.00) pod lasem przy ul. Muchomorowej.

Przypominamy, że od 5 października ruszają także zajęcia – zabawa dla dzieci z j. angielskim.

Dalsze plany integracyjne. W dniach 6-8 października będzie miał miejsce integracyjny wyjazd – warsztaty salsation do Grzybowa k. Kołobrzegu (zapisy na wt. czw. zajęciach na boisku przy ul.  Sosnowej). Sobota 21 października to kolejny wyjazd „Grzybowe na Grzybobraniu” (autobusem w rejon Jaracza). W dniu 23 października (pon. g. 18.15) będziemy mieli kolejne zajęcia świetlicowe – spotkania z refleksologią a 30 października spotkamy się ponownie w świetlicy z warsztatami zielarskimi.