AQUANET – porządkowanie umów

Szanowni Mieszkańcy – uprzejmie przypominamy o naszej akcji porządkowania umów przyłączeniowych wod.-kan., których niekorzystne dla naszych mieszkańców zapisy są konsekwencją zamieszania związanego z upadkiem firmy budującej nasze osiedle z początkiem XXI wieku.. Historie tej sprawy można przeczytać w naszej informacji ze strony internetowej https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/…/aquanet-korekty…/.

Do tej pory z szansy aktualizacji umów skorzystało prawie 100 osób (posesji), które zgłosiły się w celu zmian tj.

ul. Czubajkowa – 8 osób

ul. Krucza – 1 osoba

ul. Maślakowa – 8 osób

ul. Pawia – 6 osób

ul. Ptasi Zaułek – 8 osób

ul. Podgrzybkowa – 6 osób

ul. Rydzowa – 13 osób

ul. Opieńkowa – 5 osób

ul. Kurkowa – 1 osoba

ul. Sosnowa – 2 osoby

ul. Nektarowa – 1 osoba

ul. Muchomorowa – 24 osoby

Przypominamy, że sytuacje każdego z adresów są różne a dodatkowo obowiązują przepisy RODO i z tych powodów zgłoszenia do AQUANET muszą być robione indywidualne.

Może inni mieszkańcy z tych ulic również by byli zainteresowani aktualizacją umów? Na razie AQUANET przeanalizował te w/w ulice, a po zakończeniu działań formalnych wobec odbiorców z tych ulic, AQUANET przygotuje wobec naszych mieszkańców propozycje analizy umów dla kolejnego pakietu ulic. Zachęcamy do uporządkowania tej kwestii dla poszczególnych posesji, co daje każdemu z nas szansę na zdjęcie z naszych mieszkańców ewentualnej odpowiedzialności finansowej za remonty sieci sanitarnych na naszym osiedlu.

Kontakt operacyjny dla realizacji zmian w umowach:

Katarzyna Latusek

Dział Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Tel: 061 8359 352

zarząd osiedla