Pracownia komputerowa w świetlicy

Drodzy Mieszkańcy i Sympatycy naszego osiedla.

Od jakiegoś czasu w grupie społeczników podjęliśmy wysiłki i trud utworzenie powszechnie dostępnej społecznie pracowni komputerowej. Ideą jej powołania jest możliwość udostępnienia stanowisk komputerowych każdemu chcącemu poprawić swoje umiejętności obsługi sprzętu informatycznego, ale i ułatwienia dostępu do sprawnego komputera tak by nikt nie czuł się wykluczony w dostępie do operacji internetowych. Udało się nam uruchomić w naszej świetlicy pięć stanowisk komputerowych (dzięki naszym sponsorom) i wzmocnić sygnał internetowy (dzięki wsparciu Urzędu Gminy).

Teraz chcielibyśmy zaprosić Was, całą społeczność na konsultacje podczas których postaramy się szerzej wyjaśnić o co tu chodzi, wysłuchać Waszych rad i pomysłów, a także wspólnie rozwiązać problemy logistyczne, które z pewnością pojawią się po drodze. Chcemy by pracownia komputerowa służyła wszystkim potrzebującym. Zapraszamy zainteresowanych w czwartek 19.10 o godz. 18.30 do naszej świetlicy przy placu grzybowym.

Będziemy wdzięczni za przyjście, pomysł jest dość pionierski, dlatego przyda się każda sugestia naszych zainteresowanych mieszkańców lub sympatyków osiedla!

zarząd osiedla