Salsation(R) wyjazdowo w Grzybowie

Po raz kolejny działania integracyjne Grupy SALSATION® z naszego osiedla objawiły się wyjazdowymi weekendowymi zajęciami w Grzybowie w pięknych okolicznościach nadmorskiego ośrodka Plażowa 13, do którego dotarliśmy dzięki uprzejmości właścicielki, naszej mieszkanki Izy Żurek.  Zajęcia taneczno-muzyczne i kondycyjne w takich warunkach to strzał w „dziesiątkę”. Było energetycznie, zdrowo, świetne ćwiczenia w plenerach wydm i plaży a nade wszystko pasja muzycznych ćwiczeń dzięki naszej liderce @Sandra Wawrzyniak po raz kolejny pokazała jakie przyjaźnie i fantastyczną atmosferę tworzy ta otwarta grupa.

Wyjazdowe warsztaty Grupy SALSATION® z grzybowego miały na zakończenie zajęć integracyjnych w Grzybowie swój wyjątkowy akord w Kołobrzegu. Okazało się że niewinne ćwiczenia na nadmorskiej promenadzie przed hotelem BAŁTYK, zaintrygowały i zachęciły wielu urlopowiczów i przechodniów do wspólnej zabawy. Grupa z grzybowego z Suchego Lasu była bardzo rozpoznawalna.

Przy okazji zajęć SALSATION w Grzybowie – wyjazd integracyjny; podgrupa morsation rozpoczęła sezon morsowania 2023/24. Było super choć temperatura wody „aż” ok. 8 st. C.

zarząd osiedla