WŁOSZCZYZNA – punkt na placu grzybowym

Plac grzybowy dla wielu z naszym mieszkańców jest wciąż niespełnionym marzeniem o fajnie funkcjonujących ciekawych miejscach do spędzania wolnego czasu i tętniącego życiem towarzyskim ważnego miejsca na osiedlu. Na tym naszym nieformalnym ryneczku – nieformalnym centrum osiedla, mamy wiele punktów usługowych – przychodnia, poczta, kosmetyka, fryzjer, apteka, fitness itp. Przez ostatnie lata ze zmiennym szczęściem mieliśmy też cukiernie, która nie wytrzymała próby czasu i ostatecznie ulokował się w tym miejscu ciekawy punkt gastronomiczny pn. „Włoszczyzna”. Trzeba przyznać, że smaczne potrawy zyskały bardzo wielu amatorów nie tylko z naszego osiedla. Wielu nie tylko naszych mieszkańców mocno kibicowało by ten punkt się utrzymał, szczególnie po spektakularnym upadku sklepiku „u Tomusia” (https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/2022/09/koniec-historii-sklepu-u-tomusia-na-placu-grzybowym/).

Pozwalamy sobie przytoczyć w całości post właściciela „Włoszczyzny” Mateusza Skiby, który szuka partnera do dalszego prowadzenia tego dobrze zapowiadającego się small biznesu przy placu grzybowym. Czy uda się uratować to miejsce?

 

Dzień dobry Państwu – Hey sąsiedzi! 🙂

Wynajmę – Sprzedam dochodową restaurację. Zainteresowałem ?
Zacznę od kilku zdań kim jesteśmy
Włoszczyzna to kulinarne odkrycie, które zachwyci Twoje podniebienie. Nasza restauracja powitała swoich pierwszych gości w styczniu 2021 roku, oferując autentyczne włoskie smaki w sercu Osiedla Grzybowe, Złotniki, blisko Poznania. Nasze karty dań kuszą klasycznymi włoskimi potrawami, jak pizza italiana i ręcznie robione kluseczki gnocchi. -SMAK /JAKOŚĆ OBSŁUGI/ SPOŁECZNOŚĆ to nasze główne zalety, świadczą o tym nagrody oraz śr. ocen 4.8 na Google, Facebook 5.0 .Poza wyjątkowym jedzeniem Włoszczyzna oferuje Szybki dowóz dań do domów oraz firm.
Co oferujemy;
1. W pełni wyposażony lokal wraz z niezbędną pełną dokumentacją , można pracować od zaraz. ( sprawdzony sprzęt, dobra organizacja przestrzeni pracy )
2. Dobrze stargetowana baza klientów ( e-mail, nr telefonów , zgody marketingowe)
3. Dobrze wypozycjonowana strona internetowa z opcja zakupu online przez stronę. Aplikacje do pobrania na Android i iOS
4. Social media instagram, facebook, tik tok, wizytówka google, wszytko dobrze skonfigurowane, responsywna społeczność, od początku działalność wszystkie portale są sponsorowane reklamami , mamy gotowe kampanie reklamowe łącznie z SEO, ADWORDS.
5.Kompleksowe Know-How jak w sprawdzony sposób prowadzić i skalować Włoszczyznę 🙂
Istnieje możliwość podjęcia współpracy w 2 modelach
1 Nowy najemca płaci nam opłatę comiesięczną i dzierżawi punkty od 1-5
2 Nowy najemca odkupuje od nas punkty od 1-5 ( 1* – nie kupuje nieruchomości tylko otrzymuje go w najem za comiesięczny czynsz ok 3500zł mc , w perspektywie czasu będzie istnieć możliwość kupna nieruchomości )
Jeżeli macie Państwo inne propozycje jesteśmy otwarci na dialog 🙂
Ceny:
-Model 1:    6000-8000 zł mc do ustalenia
-Model 2:   100.000 zł do ustalenia
Od września restauracja jest nieczynna, powód – brak osoby do prowadzenia firmy, wcześniej w takiej sytuacji pracowaliśmy sami w restauracji jednak idąc droga rozwoju oddelegowaliśmy obowiązki na Pracowników a sami zbudowaliśmy inne firmy którą są dla nas w tym momencie życia ważniejsze – dlatego chcemy powierzyć firmę komuś kto poświęci jej swój czas i zaangażowanie które zbuduje Mu drogę rozwoju:)

Serdecznie zachęcam do kontaktu, lubię rozmawiać z ludźmi i nie ma głupich pytań jest tylko głupia odpowiedź.

Mateusz 884 077 755.