OCHRONKA JUREK – Wielkie Serca Darczyńców

Dziękujemy za taką niesamowitą reakcję na nasz apel https://www.facebook.com/groups/662486184524923/permalink/1504091763697690/i tak wielkie serca u tak wielu mieszkańców i sympatyków grzybowego. Przekazaliśmy w miniona sobotę pierwszą partię darów do Ochronka Jurek na Starołęce. Bardzo dziękujemy tak wielu mieszkańcom i sympatykom osiedla, którzy już po raz kolejny wsparli i wciąż wspierają tę naszą nieustającą akcję pomocy dzieciom z tego domu. Dziękujemy m.in. Iwona Koźlicka, Bożena Krawczak, Ava Kujawska, Ewelina Pokoo, Ania z Chludowa, Marek Wajcht, Joanna Pągowska, Maria Wosicka Bura i tak wielu anonimowym darczyńcom za przekazane środki czystości, kosmetyki, materiały piśmienne, odzież, obuwie, lampy, odkurzacz, nawet szafę „Komandor” oraz za deklaracje pomocy remontowej.

W związku ze zbliżającymi się świętami przygotowujemy kolejne paczki z potrzebnymi rzeczami naszym dzieciom: potrzebne produkty spożywcze, chemia gospodarcza, kosmetyki, słodycze, deska do prasowania itp. Mamy też zaplanowane drobne prace remontowe w obiekcie tego domu.

Dary prosimy o przekazanie na ręce przew. Osiedle Grzybowe Suchy Las – Zarząd Osiedla

Dziękujemy za Waszą wrażliwość na potrzebujących. Kolejne awizowane dary zawieziemy do Ochronka Jurek w połowie listopada, ale w sobotę 25 listopada oraz w czasie osiedlowej wigilii 9 grudnia będzie można dostarczyć dary do organizatora obu imprez – zarządu osiedla; obie osiedlowe imprezy będą miały miejsce na placu grzybowym.