Konkurs na świąteczną iluminacje

KONKURS – ZABAWA NA NAJPIĘKNIEJSZĄ ILUMINACJE DOMU LUB MIESZKANIA

NA OSIEDLU GRZYBOWYM

Jak co roku chcemy ponownie szczególnie rozświetlić nasze Osiedle w okresie świątecznym.
Ogłaszamy ponownie konkurs – zabawę na najsympatyczniejszą iluminację świąteczną domu lub mieszkania na naszym Osiedlu.
Niech ten Czas i niezwykłe iluminacje ucieszą przede wszystkim nasze Dzieci i niech one ocenią nasze świąteczne dekoracje.
Wszystkie iluminacje domów, zgłoszone do konkursu za zgodą właściciela, będziemy specjalnie prezentować ale i w tym roku specjalnie wyłaniać zwycięzców – i zrobią to Dzieci. Dla autorów najciekawszych świetlnych dekoracji przewidujemy bardzo ciekawe nagrody – niespodzianki.
Reguły są ponownie bardzo proste:
1/ Zabawa będzie trwała od dziś 09.12.2023 do 6.01.2024.
2/ Najładniejsze iluminacje zostaną ocenione poprzez wrzucanie do skrzynek pocztowych danej posesji lub mieszkania „bonów nagrodzeniowych”, które dostali nasi mali uczestnicy imprezy wigilijnej od Gwiazdora.
3/ Każde ze 130 paczek – podarków od Gwiazdora zawiera taki bon. Wszystkie dzieci są proszone by wrzuciły go do tej skrzynki pocztowej, której dom lub mieszkanie wydaje się Wam najładniejszym. Bony wrzucamy od dziś do dnia 6.01.2024.
4/Mieszkańców tych nagrodzonych posesji prosimy o zgromadzenie wszystkich wrzuconych do skrzynek bonów i zgłoszenie tego pomiędzy 7 a 10 stycznia 2024 do przewodniczącego zarządu J.D. (tel. 666 845 466).
5/ Zgłoszenie się do zarządu ze zgromadzonymi bonami oznaczać będzie przekazanie prawa – do publikacji zdjęcia danego nagrodzonego obiektu – na naszych portalach.
6/ Ogłoszenie wyników (wg. największej ilości zebranych bonów) nastąpi na zarządowej stronie i grupie fb https://www.facebook.com/groups/662486184524923/oraz na stronie internetowej osiedla.
7/ Nagrody – nagrodzone będą trzy pierwsze miejsca voucherami do jednego z naszych współpracujących sponsorów – będą to niespodzianki.
ZAPRASZAMY DO ZABAWY
Zarząd Osiedla    09.12.2023