Nowy punkt handlowy przy Placu Grzybowym?

Już ponad rok minął od likwidacji ulubionego sklepu „u Tomusia” a na placu grzybowym nic nowego nie powstało (https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/…/koniec-historii…/ ). Wielu – szczególnie seniorów – wciąż wyczekuje jakiegoś punktu handlowego z podstawowymi produktami spożywczymi. Dyskusji i rozmów było wiele i …okazuje się, że z początkiem Nowego Roku pojawia się szansa na stworzenie takiego miejsca przy placu grzybowym – zostaliśmy poinformowani, że niebawem zmieni się właściciel lokalu VENUS i w tym miejscu pojawi się nowa ciekawa propozycja. Wkrótce przedstawimy więcej szczegółów.

Na razie przyszły handlowiec pozwolił sobie przekazać kilka słów o sobie:

Mój zdrowy Sklepik powstał z pasji do zdrowego trybu życia…od zawsze lubiłam sport, pracowałam 12 lat w jednej z poznańskich siłowni jako instruktor spinning, jestem certyfikowanym instruktorem Nordic Walking , nadal praktykuję.
Jedzenie w moim sklepiku to przygospodarskie „perełki”, bez chemii, konserwantów czy ulepszaczy, przygotowywane przez całe rodziny, z pasją tworzenia.
Polskie warzywa i owoce kupujemy od sprawdzonych gospodarzy, którzy nigdy nie zawiedli. Zawsze liczy się jakość.
U nas znajdziecie Państwo:
Jaja z wolnego wybiegu Kl. I
Nabiał krowi – przepyszne twarogi, wiejskie masło, kefiry, mleko niepasteryzowane, kwaśne mleko, sery dojrzewające,
Nabiał kozi – sery świeże, sery długo dojrzewające z ziołami,
Wędliny – szynki, kiełbaski, również mięso na zamówienie,
Świeże Kurczaki i indyki
Pierogi od Pierożaka
Ryby znad morza – i przetwory z ryb – np. mój flagowy produkt – fileciki z pstrąga w lubczyku – UWAGA!!! produkt uzależnia;)
Prozdrowotne zakwasy ze spiruliną, shoty z kurkuminą, i inne…
Przetwory ekologiczne w słoikach: warzywa, dżemy, konfitury, dania wegańskie, hummusy
Mąki, ryże, makarony 🙂
…i dużo dużo innych przepysznych produktów…

Wkrótce przekażemy więcej danych o nowym ciekawym handlowym sąsiedztwie na placu grzybowym, to będzie kolejny sklep osoby wyspecjalizowanej w tego typu produktach. Jak się przyjmie?

zarząd osiedla