SALSATION®na grzybowym

Już prawie 3,5 roku mają miejsce nasze sztandarowe zajęcia fitnesowo-taneczne SALSATION® na boisku przy ul. Sosnowej, które skupiają kilkadziesiąt osób ceniących sobie fajne spotkania w miłym towarzystwie sąsiadów i przyjaciół osiedla w trakcie których tańczymy , ćwiczymy i dobrze się bawimy przy różnych rytmach – pogoda niestraszna, temperatura również, liczy się niesamowita atmosfera i te tworzące się przyjacielskie relacje – relacje, które kiedyś trudno było nazwać nawet zwykłymi sąsiedzkimi, a dziś tworzą trwałe koleżeńskie więzy.

 Zajęcia mają miejsce cały rok. Po prostu SALSATION® – a przede wszystkim nasza prowadząca Sandra Wawrzyniak – wprowadziło w język praktyczny to co nazwać należy prawdziwą integracją osiedlową a nawet szerzej bo tworzymy grupę bardzo wielu sympatyków tych zajęć i tego miejsca.

Z początkiem grudnia wprowadzamy pewną modyfikacje terminową – będziemy się spotykać na boisku we wtorki o 19.30 a w czwartki o 19.00. Co jeszcze zmieniamy? Rzadziej będzie z nami Sandra a częściowo obowiązki prowadzącej przejmie Joanna Chorowska, dobrze znana uczestnikom zajęć.

zajęcia organizowane i finansowane przez zarząd osiedla