Wielka Orkiestra '2024 w SL i na grzybowym

U nas w Suchym Lesie aukcje naprawdę były gorące a kupione cegiełki (malutki Owsiak) naprawdę ważyły 💪 WOŚP łączy wszystkich ❤️. Ciekawostka: wystawiona przez stowarzyszenie GO SL Konstytucja RP z podpisem Marszałka Sejmu Hołowni poszła za 1600 zł👍 Joanna Pągowska to był strzał w dziesiątkę 😀 Bardzo dziękujemy a tak liczną obecność tak wielu mieszkańców osiedla, oby radnych i członków zarządu osiedla przez cały dzień w głównym sucholeskim sztabie WOŚP w Centrum Kultury i tak hojne licytowanie licznych fantów.

W przeddzień 32 WOŚP Suchy Las dołożyliśmy swoją cegiełkę na osiedlowej imprezie zorganizowanej wspólnie przez Sołectwo Jelonek i Osiedle Grzybowe Suchy Las – Zarząd Osiedla .

Prawie 150 dzieci i dorosłych odwiedziło naszą imprezę wspierającą WOŚP na boisku przy Sosnowej. Dziękujemy niezawodnym druhom z OSP Zielątkowo i karetce ratownictwa medycznego (Patrycja i Alan Tasarzowie), z których sprzętem mogły zapoznać się dzieci. Najmłodsi mogli spotkać się z miśkiem TEDDY EDDIE 'm (dzięki szkoła językowa BLUE BEE), pomalować buźki (animacje Podolany dla Dzieci ), było ognisko (niezawodny p. Bronek) z kiełbaskami i coś ciepłego do picia dla małych i dużych. Dziękujemy też za wsparcie darmową watą cukrową (#Eventowo Targ).

Najważniejszy był efekt zaimprowizowanej licytacji, z której za imprezę w #Domówka Jelonek u Henia przy Sosnowej 20 dano ostatecznie 1400 zł (AUTOPAKA z Jelonka)! a za zestaw podróżny termos termiczny od #radnej Joanna Pągowska 200 zł.

Sucholeski sztab WOŚP potwierdzìł, że całodniowa akcja zebrała prawie 3700 zł. Brawo dla mieszkańców Jelonka, Grzybowego i licznych gości i sympatyków. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, naszym społecznikom z obu samorządów a wszystkim za ofiarność.

Gramy dalej z WOŚP.

 

Cudownie WOŚP -owo (sztab WOŚP Suchy Las ) zaczęła się ta sobota. Puszka dedykowana grzybowemu zaczęła się już napełniać – zaczęliśmy naszą grupą MORSATION dla WOŚP, ale w prawie 40 osobowej ekipie już tradycyjnie w ośrodku #RaFaMarina w Strzeszynku znaleźli się stałe morsy, czterech „pierwszaków” (witamy Pauline, Kube, Pawła i Piotrka), mieszkańcy i sympatycy osiedla; praktycznie były reprezentowane wszystkie grupy integracyjne i nasi animatorzy.

Dopisała idealnie pogoda.

Zimne kąpiele połączone z gorącymi baliami i sauną…bawiliśmy się i zrzucaliśmy do puszki.

Zachęcaliśmy widzów i przechodniów.

Dziękujęmy gospodarzom tego miejsca, którzy zrezygnowali z większości wynagrodzenia. Te środki wylądowały w naszej wośpowej puszce.

Dziękujemy wszystkim za hojność