Zabawa Złotnicka – bal karnawałowy grzybowego

Zabawa Złotnicka mieszkańców Osiedla Grzybowego na zakończenie tegorocznego karnawału w jego ostatnią sobotę 10 lutego? Chcemy wrócić do starej tradycji bali karnawałowych mieszkańców naszego osiedla (w przeszłości odbyło się ich dziewięć), o czym wstępnie informowaliśmy na naszych portalach. Ze względów organizacyjnych proponujemy spotkanie zainteresowanych mieszkańców w nowo otwartej po sąsiedzku wiejskiej świetlicy w Złotnikach Wsi w tym terminie.

Wstępnie mamy zagwarantowaną oprawę muzyczną przez DJ LOCCO Marcina Kozłowskiego z Zielątkowa. Chcemy zapewnić kulinaria w postaci lokalnego kateringu (ewentualnie propozycja składkowa) przy założeniu swoich własnych  napojów; zapewnimy gorące kawę, herbatę. Planujemy ewentualnie charytatywną aukcje na rzecz zbiórki dla pomocy ochronce JUREK (środki przeznaczone na rzecz zimowiska dla dzieci).

Obiekt świetlicy oddany do użytku został 10 grudnia ubr. i służy celom społeczno-integracyjnym lokalnej społeczności. W porozumieniu z władzami gminnymi i radą sołecką Złotnik  Wsi, sala zostanie nam udostępniona nieodpłatnie; koszty organizacji związane będą jedynie z opłatą za oprawę muzyczną oraz podstawowe zamówienia kulinarne (szacowane wstępnie ok. 100 zł na osobę). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc proponujemy o przedłożenie deklaracji uczestnictwa w tej imprezie (zakładamy maksymalną liczbę do 60 uczestników) na ręce przewodniczącego Zarządu Osiedla drogą mailową (jaroslaw.dudkiewicz@onet.eu) do dnia 28 stycznia br. W zależności od rzeczywistego zainteresowania imprezą przekażemy dalsze informacje kosztowe i organizacyjne.