ZPiT CHLUDOWIANIE a osiedle grzybowe

Dzisiejsze piękne wydarzenie w naszym parafialnym kościele JASEŁKA, nasuwają nam pierwsze podsumowania dla mijającej kadencji naszego lokalnego samorządu na osiedlu (2019-2024).

Samo dzisiejsze niezwykłe spotkanie z Zespołem Pieśni i Tańca CHLUDOWIANIE w tak niezwykłej oprawie przynosi wspomnienia współpracy z tą sucholeską chlubą w tych mijających latach – mogliśmy bowiem gościć artystów m.in. na osiedlowej Wigilii 2022 (https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/…/osiedlowa…/) czy choćby na ubiegłorocznym osiedlowym festynie (https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/…/grzybogranie…/) GRZYBOGRANIE.

Niezwykłe są te spotkania za co bardzo dziękujemy całemu zespołowi ze szczególnym uwzględnieniem p. Marty Kaczmarskiej i niesamowitemu Jackowi Kaczmarskiemu. Dzięki, że jesteście także obecni na grzybowym i już zapowiadamy, że wstępnie będziemy mogli spotkać się z CHLUDOWIANAMI na tegorocznym Festynie 1 czerwca na boisku przy Sosnowej. Liczymy, że w kolejnej kadencji 2024-2029 naszego Osiedle Grzybowe Suchy Las – Zarząd Osiedla współpraca będzie równie owocna.

w imieniu zarządu osiedla, Jarosław Dudkiewicz