Karnawałowa Zabawa GRZYBOWEGO – 10 lutego br.

Przekazujemy kilka kwestii organizacyjnych zabawy karnawałowej '2024 osiedla grzybowego zaplanowanej, dzięki uprzejmości sołectwa, na dzień 10 lutego (sobota) w godzinach 19.00 do 24.00, która odbędzie się w świetlicy na terenie Złotnik – Wieś przy ul. Słonecznej. Są tu miejsca parkingowe, szatnia, pełne zaplecze. Organizatorem spotkania karnawałowego jest zarząd osiedla, na który poza mieszkańcami grzybowego zaprosiliśmy także sympatyków z sąsiedzkich sołectw i osiedli.

Zarejestrowaliśmy 65 wpłat uczestników na naszą imprezę i tak przygotowaliśmy salę na naszą zabawę; miejsca będą przygotowane, oznaczone imiennie zgodnie z sugestiami zgłoszeń.

Zaczynamy przywitaniem o 19.00 – aperitife i początek  naszej zabawy którą muzycznie oprawi przyjaciel grzybowego DJ LOCCO czyli Marcin Kozłowski z Zielątkowa;

Nasze menu zagwarantuje nam Restauracja „Pod Koziołkiem” ze Złotnik: zupa grzybowa, dwa rodzaje mięsa, leczo wegetariańskie i zimne przystawki, kawa, herbata, woda i soki;

Mile widziane własne wypieki i inne słodkości do wspólnego stołu. Zakładamy, że napoje wyskokowe przynosimy we własnym zakresie.

Nasza impreza ma charakter zabawy – spotkania sąsiedzkiego, które chcemy utrzymać w stylu lat 80-tych i 90-tych; mile widziane elementy stroju z tamtych lat.

Mieszkańcy i sympatycy grzybowego od kilku lat w różnych akcjach charytatywnych, organizowanych przez nasz zarząd, wspierają ochronkę JUREK ze Starołęki przekazując zarówno pomoc materialną jak i finansową na różne potrzeby dla sześciu dzieci z tego domu, w którym opiekunowie starają się choć trochę zmienić niełatwy los podopiecznych.  Przy okazji naszego spotkania, zachęcamy do wsparcia finansowego na zimowisko w czasie najbliższych ferii – środki będzie można przekazać na konto:

TPR Ochronka Jurek

ul. Ochota 15; 61-367 Poznań

Nr konta:  24 1090 1362 0000 0000 3602 7296

z dopiskiem „wsparcie zimowiska”

Dziękujemy za wsparcie w imieniu wdzięcznych podopiecznych tego domu.

Zapraszamy wszystkich zgłoszonych na naszą sąsiedzką zabawę – zabawa karnawałowa grzybowego już po raz dziesiąty w historii osiedla.

Jarosław Dudkiewicz

zarząd osiedla, przewodniczący