Koniec kadencji zarządu a lokalne tradycje

Symbolicznie zamknęliśmy okres świąteczny 2023/24 rozebraniem świątecznych dekoracji naszego wspólnego świątecznego drzewka na Placu Grzybowym.

W tej mijającej wkrótce kadencji samorządu osiedlowego (15.04), także kultywowaliśmy naszą lokalną tradycję wspólnego (z licznym gronem dzieci) ubierania drzewka na święta i potem jego uporządkowania przez członków i społeczników związanych z zarządem osiedla.

Dziękując wszystkim, którzy w tej kadencji angażowali się w zarówno stałe elementy naszej osiedlowej aktywności jak i tak liczne inicjatywy integracyjne tworzone przy różnych okazjach, chciałbym przywołać tutaj grupę społeczników, którzy budowali te naszą lokalną tożsamość wspomagając przewodniczącego zarządu osiedla:
W wyborach 15.04.2019 roku do zarządu osiedla wybrani zostali:
Małgorzata Salwa Haibach
Daria Melzer
Mirosława Nowicka
Wojciech Ptak
Michał Gawron
Marek Wajcht
Dariusz Rybka
Tomasz Błaszczyński
Przewodniczącym wybrano J.Dudkiewicz
W wyniku zmian i wyborów uzupełniających skład zarządu w tej kadencji zmienił się w dniu 07.09.2020 roku. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=184632593180448&id=103470674629974
Zostało wybranych 7 nowych członków zarządu a zespół samorządu wyglądał następująco:
Renata Ramos
Maria Wosicka Bura
Anita Szymańska
Tomasz Bratkowski
Jakub Brodowiak
Andrzej Wielgosz
Maciej Młodziejowski
Dariusz Rybka
Nie było zmiany na stanowisku Przewodniczącego.
Nowy skład zarządu osiedla wraz z Jego przewodniczącym będziemy wybierać na kolejną kadencję 2024-2029 zgodnie ze statutem osiedla, na Zebraniu Wyborczym, którego termin ustali Wójt w porozumieniu z odchodzącym zarządem. Zachęcamy do zaangażowania w aktywności społeczne na rzecz naszej lokalnej społeczności. Wierzę, że wszystko to co udało się stworzyć i kontynuować w naszej obywatelskiej i sąsiedzkiej przestrzeni grzybowego, kolejny skład zarządu będzie z powodzeniem kontynuował i…..znowu spotkamy się razem choćby pod koniec listopada na upiększeniu naszej grzybowej choinki na placu.

Jarosław Dudkiewicz

Przewodniczący zarządu kadencji 2019-2024