ZABAWA KARNAWAŁOWA '2014

X Zabawa Karnawałowa Grzybowego – NASZA IMPREZA KARNAWAŁOWA w stylu lat 80-tych i 90-tych – ZA NAMI. KILKA LAT CZEKALIŚMY NA REAKTYWACJE SPOTKAŃ MIESZKAŃCÓW I SYMPATYKÓW OSIEDLA W CZASIE KARNAWAŁU.

POPRZEDNIA IMPREZA MIAŁA MIEJSCE W 2010 ROKU. CIESZY, ŻE TAK LICZNIE WZIĘLI W NIEJ UDZIAŁ MIESZKAŃCY OSIEDLA I SYMPATYCY ZE ZŁOTKOWA, JELONKA, SUCHEGO LASU A TAKŻE POZNANIA. BAWILIŚMY SIĘ W GOŚCINNYCH PROGACH NOWEJ ŚWIETLICY W ZŁOTNIKACH WSI W OSTATNIĄ SOBOTĘ TEGO KARNAWAŁU.
PIĘKNIE MUZYCZNIE OPRAWIŁ NASZĄ IMPREZĘ NIEZAWODNY DJ LOCCO – PRZYJACIEL OSIEDLA MARCIN KOŁODZIEJSKI A CATERING ZAPEWNIŁ ZŁOTNICKI „POD KOZIOŁKIEM”. DZIĘKUJEMY ZA NIESAMOWITA ATMOSFERĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM. WSPOMINALIŚMY LICZNE AKCJE CHARYTATYWNE, KTÓRYCH SYMBOLEM NA PEWNO W TEJ KADENCJI BYŁA SPRAWA POMOCY ANULCE i zbiórki 2 mln. zł dla Ania Karolewicz i jej udanej zagranicznej operacji. PRZY OKAZJI NASZEJ IMPREZY ZBIERALIŚMY TAKŻE ŚRODKI DLA PODOPIECZNYCH DOMU #OCHRONKA JUREK NA RZECZ ZIMOWISKA W TRAKCIE FERII. W CIĄGU 5 DNI ZEBRALIŚMY JUŻ PRAWIE 4 TYS ZŁ. WCIĄŻ MOŻEMY WPŁACAĆ NA KONTO NA TEN CEL:
TPR Ochronka Jurek
ul. Ochota 15; 61-367 Poznań
Nr konta: 24 1090 1362 0000 0000 3602 7296
z dopiskiem „wsparcie na zimowisko z grzybowego”
Dziękujemy za wsparcie w imieniu wdzięcznych podopiecznych tego domu.
BYŁA TEŻ OKAZJA DO POWSPOMINANIA RÓŻNYCH INICJATYW, KTÓRE W OSTATNICH LATACH ZRODZIŁY SIĘ NA GRZYBOWYM – PRZEPIĘKNIE Helena Gaspars-Wieloch POPROWADZIŁA UCZESTNIKÓW DO WPRAWEK ZAJĘĆ SALSATION® na grzybowym – BYŁO UROCZO, MOŻE KILKA OSÓB ZACHĘCILIŚMY DO UDZIAŁU W TYCH WTORKOWO- CZWARTKOWYCH ZAJĘCIACH NA BOISKU?
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO ORGANIZACJI NASZEJ IMPREZY (SZCZEGÓLNIE LUCY, MAŁGOSI I MARICE W OBSŁUDZE BIEŻĄCEJ ORAZ JAK ZAWSZE ODDANEJ BOŻENCE) A UCZESTNIKOM ZA STWORZENIE NIESAMOWITEJ ATMOSFERY. NIEOCENIONY BYŁ NASZ DJ MARCIN Z ZIELĄTKOWA I JEGO POMOCNIK PIOTREK. Oddzielnie wyjątkowo ciepło chciałbym podziękować za dokumentacje fotograficzną BASI czyli Bobesz-Bobesz – zawsze można na Nią liczyć.
MAM NADZIEJĘ…DO ZOBACZENIA ZA ROK NA KOLEJNEJ IMPREZIE KARNAWAŁOWEJ GRZYBOWEGO.

Jarosław Dudkiewicz