Burleska na grzybowym?

W mijającej kadencji podejmowaliśmy szereg inicjatyw ciekawych zajęć, które przede wszystkim wychodziły na przeciwko potrzebom poszczególnych grup mieszkańców. Do takich należą także zajęcia dopołudniowe takie jak „JOGA na krześle” czy zajęcia dla młodych mam z ich dziećmi (z Joanna Bailey).
Uprzedzając plany ewentualnych nowych zajęć w nowej kadencji naszego samorządu, wychodzimy z nową inicjatywą zgłoszoną przez jedną z uczestniczek naszych dopołudniowych zajęć.- – BURLESKA na grzybowym? Czy to ma szansę się u nas przyjąć?
„Odkryj swoją pewność siebie i zmysłowość na zajęciach z Burleski, którą poprowadzi dla Was Natalia- tancerka z 26 letnim stażem w świecie tańca w tym 12 lat jako zawodowa tancerka rewiowa! Zajęcia te pozwolą Ci uwolnić się od codzienności, odkryć swoją kobiecość i poczuć się pewniej we własnej skórze. Dołącz do nas, aby doświadczyć zabawy, ruchu i pozytywnej energii!”
Pozdrawiam serdecznie, Natalia Dominiak 
Zajęcia planowane są w poniedziałki i/lub czwartki w godzinach dopołudniowych. Pierwsze spotkanie w naszej świetlicy zorganizujemy w zależności od zainteresowania z uwzględnieniem okresu wyborczego. O terminie uprzedzimy.

Jarosław Dudkiewicz, zarząd osiedla