JOGA NA POLANIE – na grzybowym

Od kilkunastu tygodni podsumowujemy dokonania mijającej kadencji naszego osiedlowego samorządu.

Tuż przed rozpoczęciem kolejnego sezonu chcemy dziś wspomnieć JOGA NA TRAWIE czyli nasze jedne z najdłuższych cyklicznych zajęć plenerowych na polanie pod lasem.

Nie było by tej atmosfery i klimatu fajnych sobotnich spotkań gdyby nie odzew naszej animatorki (Ola Turkowiak – Joga Dieta Zdrowie) na poszukiwania naszego zarządu ciekawych form plenerowych zajęć. Już wiosną 2020 roku doszło do pierwszego spotkania na naszej polanie pod lasem. Na pewno ten cykl spotkań w plenerze od wiosny do jesieni, należy do najbardziej udanych pomysłów społeczników z grzybowego w tej kadencji zarządu osiedla. Dziękujemy Tobie Olu za niebanalność i super atmosferę tych spotkań na polanie pod lasem przy ul. Muchomorowej. Wkrótce wraz z pierwszym dniem wiosny reaktywujemy nasze spotkania na matach na trawie – prawdopodobnie w sobotę 6 kwietnia (zależnie od pogody).

Wierzymy, że nowo wybrany Osiedle Grzybowe Suchy Las – Zarząd Osiedla na kolejną kadencje 2024-2029 będzie kontynuował te zajęcia, które wspomnieniowo uwidoczniliśmy na zdjęciach z trzech ostatnich lat.

J.Dudkiewicz