Zajęcia piłkarskie na boisku przy Sosnowej

Zgodnie z naszym komunikatem z 26.03 br. nt. możliwości organizacji stałych zajęć – treningów piłkarskich dla naszych dzieci i młodzieży na naszym boisku przy ul. Sosnowej ( https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/2024/03/regularne-zajecia-pilkarskie-na-naszym-boisku/ ), uprzejmie informujemy, że pierwszy sondażowy okres takich zajęć udało się nam zorganizować przy współpracy z Akademią Reissa. W miesiącach kwiecień i maj br. zajęcia te będą całkowicie bezpłatne i będą się odbywać 2 razy w tygodniu w środy i piątki od 17.00 do 19.00.

Czy ten sposób regularnego zagospodarowania czasu wolnego zostanie zaakceptowany przez rodziców i zajęcia te w formie odpłatnej będą mogły się odbywać w kolejnych miesiącach aż do jesieni? Będzie to zależało wyłącznie od zainteresowanych.

Zarząd osiedla prowadził rozmowy, szczególnie od okresu pandemicznego, z wieloma rodzicami i zainteresowanymi potencjalnie instytucjami by optymalnie móc zagospodarować nasze  tereny publiczne takie jak boisko przy Sosnowej czy polana pod lasem przy Muchomorowej, przede wszystkim po to by dać naszym najmniejszym mieszkańcom jakąś realną alternatywę ciekawego spędzania czasu bezpośrednio na osiedlu. Chcielibyśmy też rozwiać obawy: zajęcia przewidziane są dla naszych najmłodszych sucholeskich mieszkańców, przede wszystkim z Osiedla, Jelonka i najbliższych złotnickich okolic.

Zapraszamy na inauguracyjne spotkanie w środę 10 kwietnia o godz. 17.00 na boisko przy ul. Sosnowej na Osiedlu Grzybowym, zarówno dzieci jak i ich rodziców.