Zmiany na placu zabaw i boisku przy Sosnowej

Zmiany na boisku i placu zabaw przy Sosnowej.

W ostatnich dniach została uruchomiona deszczownica a także niebawem po zimowej przerwie wróci tzw. zdrój wodny (woda zdatna do picia). Referat komunalny opracowuje realizację okalającego ten punkt podłoża o charakterze tartanowym (podobnie jak wokół deszczownicy) co jest jednym z zgłoszonych tzw. zadań lokalnych na ten rok.

Pracownicy ZGK dokonali także interwencyjnej korekty w zawieszeniu przeciwsłonecznej plandeki nad piaskownicą. Dziękujemy za szybką reakcje służb ZGK.

Od strony ul. Maślakowej pojawiła się na ogrodzeniu tzw. mata maskująco – przysłaniająca (interwencyjna prośba mieszkańców), która pozwoli najbliższym sąsiadom obiektu sportowo -rekreacyjnego na większą intymność przebywania w ich ogródkach.

Remontowi podlega obecnie także awaryjne urządzenie zegarowe, które niepoprawnie reguluje czas włączania i wyłączania oświetlenie boiska. Będziemy

Za działania te dziękujemy pracownikom referatu komunalnego UG oraz pracownikom ZGK SL, którym dodatkowo chcemy podziękować za interwencyjne docinanie tzw. klinów widoczności przy skrzyżowaniach Muchomorowej i Sosnowej z ul. Złotnicką (trzeba dodać, że są to obowiązki gestora ul. Złotnickiej czyli Zarządu Dróg Powiatowych).

Osiedle Grzybowe Suchy Las – Zarząd Osiedla