AQUANET – spotkanie wyjaśniające w sprawie umów

Szanowni Mieszkańcy,

zainteresowani aktualizacją umów na dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków z AQUANET, zgodnie z wcześniejszymi wyjaśnieniami i korespondencją …

https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/…/uwaga-problem…/

https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/…/aquanet-sprawa…/

https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/…/aquanet-umowy…/

https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/…/aquanet-sprawa…/

Zgodnie z prowadzonymi przez zarząd osiedla staraniami i w wyniku ostatnich ustaleń, zapraszamy chętnych na spotkanie z p-lami AQUANET w środę 19 czerwca o godz. 16.30 do naszej świetlicy przy Placu Grzybowym nr 16.

Dotychczasowe działania osiedlowego samorządu zmierzały do przeprowadzenia aktualizacji zapisów tych umów na korzystniejsze, gwarantujące odzwierciedlenie obecnego stanu faktycznego infrastruktury wod-kan. na osiedlu.

Do tej pory udało się dokonać zmian na korzystniejsze dla ok. 100 posesji. Wg. naszych szacunków aktualizacji umów może wymagać jeszcze ok. 200 posesji na osiedlu.

Ze względu na wątpliwości jakie pojawiły się w zakresie proponowanych przez AQUANET zapisów umów, zorganizowaliśmy spotkanie, które pozwoli na ich wyjaśnienie.

Przypominamy, że podczas spotkania nie będzie możliwości wyjaśnienia indywidualnych przypadków poszczególnych nieruchomości. W przypadku konieczności szczegółowych wyjaśnień – zostaną Państwo pokierowani do kompetentnych osób w Aquanet.

Zapraszamy zainteresowanych na w/w spotkanie, które będzie pierwszym punktem Zebrania Mieszkańców w dniu 19 czerwca br.

zarząd osiedla