Klub „Dębowy Liść” od wakacji poza osiedlem? Grafik zajęć.

W związku z komunikatem zarządu osiedla Suchy Las , https://www.facebook.com/share/p/XRUeeauov6Q8f2vP/, informujemy, że nie są nam znane żadne decyzje o przenoszeniu funkcjonowania klubu DĘBOWEGO LIŚCIA z osiedla grzybowego do nowej lokalizacji.
W tej sprawie ewentualne decyzje podejmować będzie Ośrodek Pomocy Społecznej SL w porozumieniu z naszym zarządem.

Po decyzji Wójta i uchwale Rady Gminy z 21.03 br. o skróceniu aktywności świetlicy przy Placu Grzybowym, nastąpiła reorganizacja grafika zajęć stałych w taki sposób aby pozostające zajęcia w świetlicy kończyły się do godziny 20.00 w dni powszednie oraz zlikwidowano zajęcia weekendowe. W ten sposób ustalono przeniesienie do lokalizacji przy ul. Nektarowej 21 zajęcia brydżowe oraz zuchowo-harcerskie szczepu „Nomada”. Zlikwidowano zajęcia grupy gier planszowych (przeniesione do Złotkowa). Jak do tej pory pozostałe kółka zainteresowań, w tym koło OPS „Dębowego Liścia”, nie zostały przeniesione do innej lokalizacji i do 30.06 br. obowiązuje grafik zajęć opublikowany na naszej stronie internetowej. https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/swietlica-osiedlowa-i-zajecia-plenerowe/.

W okresie wakacyjnym planowane są zmiany grafika zajęć – nie będzie świetlicowych zajęć szachowych (pt.), rytmiczno – muzycznych (pon.) i joga dla dzieci (czw.). Pozostaną zajęcia dla seniorów (joga na krześle) oraz dla młodych mam (wt.). Będą także bez zmian zajęcia grupy TAI CHI (wt.) oraz przy zainteresowaniu „Joga dla dorosłych” (pt.) a także nowe zajęcia TUS (trening umiejętności personalnych) w pon. Przerwę będą miały zajęcia warsztatów zielarskich (oraz z ajurwedy, refleksologii czy medycyny chińskiej). Na boisku kontynuowane będą zajęcia grupy salsation (wt. czw.) oraz koszykarskie (czw.) jak również cały cykl spotkań Akademii Reissa (śr. pt.) trenera TMS Suchary (wt. czw.) a także nowo utworzone zajęcia OLYMPIQUE (pon. dla dzieci i pt. dla pań). Ze względu na okres urlopowy prosimy śledzić bieżące komunikaty.

Będzie za to szereg ciekawych wakacyjnych propozycji jak np. lipcowa „Rodzinna Joga” na polanie pod lasem (czwartki w lipcu) i co dwa tygodnie „Joga na trawie” (soboty), a także pikniki dla młodych mam i ich dzieci (26.06) czy pikniki dla seniorów (06.07), czy choćby integracyjny wyjazd warsztatów zielarskich (29.06). Konkretne informacje na plakatach.