Kółko brydżowe – wyjazd integracyjny; co dalej z zajęciami?

Od dnia 1 maja br. kółko brydżowe działające na osiedlu, musiało przenieść swoje aktywności poza osiedle i zakończyć funkcjonowanie w obrębie naszej świetlicy przy Placu Grzybowym – https://osiedlegrzybowe.zlotniki.com/2024/05/przeniesienie-zajec-brydzowych-i-harcerskich-do-innej-lokalizacji/.

Ze względu na chwilowy brak możliwości działania w nowej wskazanej lokalizacji w obiekcie przy ul. Nektarowej 21 (nowo-otwierana świetlica zarządu osiedla Suchy Las), zajęcia tymczasowo przeniosły się do świetlicy sołectwa Jelonek przy Sosnowej 20. Z pozyskanych informacji od szefa kółka p. Andrzeja Wielgosza, prowadzone są rozmowy nt. nowych terminów zajęć w świetlicy przy Nektarowej, która jeszcze nie ma przygotowanego wyposażenia. Prawdopodobnie nie będzie w nowej lokalizacji możliwości utrzymania dotychczasowych środowo-sobotnich cykli zajęć. Szczegóły ewentualnych nowych zajęć kółka brydżowego od 1 lipca br. na ul. Nektarowej proszę uzgadniać z Andrzejem Wielgoszem (tel. 502 519 561).

W załączeniu prezentujemy dokumentacje zdjęciową wyjazdu integracyjno-turniejowego kółka do Sierakowa w dniach 7-9 czerwca br.