IV Sucholeski Maraton Taneczny – DZIĘKUJEMY

Minął już tydzień od dużego wydarzenia jakim stała się nasza cykliczna impreza – już IV SUCHOLESKI MARATON TANECZNY .

Chciałbym osobiście podziękować moim wspaniałym czterem głównym współorganizatorom tej imprezy:
Sandra Wawrzyniak, o której już miałem okazję się wypowiedzieć, a która jest WARTOŚCIĄ sama w sobie dla tak wielu działań integracyjnych nie tylko na grzybowym;
Katarzyna Kustoń – cierpliwa i wyrozumiała szefowa Gminny Ośrodek Sportu – zawsze pomocna w organizacji tak dużych przedsięwzięć;
Magdalena Piątek – reprezentująca Fit Athletica Suchy Las, która dla wielu uczestników Maratonu jest na stałe ważnym miejscem rozwijania swoich pasji;
Mariusz Naworski – szef zarządu Osiedla Biedrusko, który uwierzył w to, że idea salsation jest warta propagowania także w jego osiedlu i który zmobilizował wolontariuszy organizacyjnie.
Faktycznie współorganizatorem stał się także nasz niezastąpiony DJ DJ L’OccO czyli niezastąpiony oprawca muzyczny Kozłowski Marcin DjLocco z Zielątkowa.
Wierzę w to, że kolejne edycje tego Wydarzenia będziemy organizować w tym samym a na pewno równie silnym i sympatycznym gronie.
Dziękowaliśmy już instruktorom Choreology, Zumby, Bachaty i Salsation, ale równie mocno chciałbym podziękować wolontariuszom, którzy wsparli nasze starania a przede wszystkim pełnemu inwencji Mateusz Mikołajczak z Osiedle Grzybowe Suchy Las – Zarząd Osiedla – Jego zaangażowanie w działalność społeczną a szczególnie w organizacje Maratonu, przeszło moje oczekiwania. Bardzo dziękuję za obecność strażakom – druhom z Osp Suchy Las a także wolontariuszom z fotobudki GREAT EVENT oraz symulatora House od Dance.
Chciałbym wyrazić osobiście wyrazy uznania dla wszystkich uwieczniających te super chwile – naszym fotografom!
Creators Team Mateusz Mikołajczak https://creatorsteam.pl/
Fotografia Martyna Kozłowska
Bogdan Grabowski – BoGrab https://ptasiehistorie.pl/
Gmina Suchy Las – Malgorzata Dawidowska https://fotostorytravel.pl
👉 Galeria zdjęć z wydarzenia jest już dostępna online:
🌐 salsationsuchylas.pl/
Jest ich bardzo wiele – tu pozwalam sobie na subiektywny wybór kilkudziesięciu, ale pod powyższym linkiem każdy może sobie wybrać zarówno ujęcia z kilkuset osobowego wydarzenia – maratonu jak i również z nagrań z fotobudki.
Dzięki także za wrażliwość uczestników i przekazane środki w gotówce oraz przelewami na rzecz dzieci z Ochronka Jurek .
Dziękuję wszystkim za to rekordowe uczestnictwo w Wydarzeniu, które już chyba na stałe wpisało się w kalendarz ważnych imprez w naszej pięknej gminie. Dla mnie osobiście to wielka satysfakcja z faktu, że społeczne wysiłki grona entuzjastów, przy moim własnym udziale daje, tak fantastyczne daje efekty. Warto się angażować.
Do zobaczenia na kolejnych eventach z salsation – już zapraszam na ważne wydarzenie w ramach osiedlowego festynu na grzybowym w dniu 17 maja br. – a przede wszystkim DO ZOBACZENIA na V Sucholeskim Maratonie Tanecznym w marcu 2026r.